KANI MYYNNISSÄ! KIIRE!

linsky

Mulla olis täällä Haaparannassa (ruottin puolella) myynnissä leijonaharjaskani naaras. 7kk (synt. 1.2.2013) mukaan saa häkin (120x55x50), juomapullon, ruokakipon, iso säkin heinää, vähän pellettejä, heinä ritilän, turkisharjan ja pohjapurua. Hinta nyt 90e, ennen 28.9 pitäs hakea. muuten peruutuu mulla tärkeät menot.

8

277

    Vastaukset 8

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • 12358

      Mä voin ottaa sen! Mulla on jo leikattu uros ja asun kans haaparannassa.

      • linsky

      • 12358
        linsky kirjoitti:

        laita mulle sähköpostia! [email protected]

        Haa haa! Se oli vaa läppä! :D


      • linsky
        12358 kirjoitti:

        Haa haa! Se oli vaa läppä! :D

        no olipas hauskaa


    • En tajuu

      Miksi ihmeessä otit kanin jos on muita "tärkeitä menoja"?

      • 12358

        Samaa kysyisin...


    • mummeli

      Kyllä te kehtaattekin! En tiedä mikä linskyllä on syy luopua kanista, mutta sen tiedän, että elämä muuttuu vuosien varrella. Miksi kiusata toista tuolla tavalla.

    • Anonyymi

      Hei! Meillä olisi paikka kanille mutta se on vähän liian kaukana. Onko mahdollista touda kania turkuun päin?

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Olivia Oras kuollut

      Taidepariskunta Reijo Oraksen ja Johanna Oraksen ihana päivänsade. Liian nuorena lähti. Osanotto läheisille 🥲 IS
      Kotimaiset julkkisjuorut
      65
      1980
    2. Kajaanissa on kadoksissa 27vuotias nainen.

      Poliisin tiedoteessa on ,että 1.9.2026 katosi kajaanissa 27vuotias nainen. Kuva löytyy ja tiedot pituudesta ,iästä yms.
      Kajaani
      13
      850
    3. Mies sun käytös satutti...

      Mahdatko sitä ymmärtää...😔 Olisipa kaikki mennyt hyvin. Vaikea tästä on enää mitään ihanaa rakentaa.
      Ikävä
      52
      746
    4. Onko ankeampaa kyläpahasta kuin Haapavesi?

      Koiria kidutetaan, mustalaiset vie invaparkit, makkarakastike on finedining, kylät kuolee pois, nuoret häipyy pois ja ke
      Haapavesi
      43
      682
    5. Sukunimesi eka kirjain?

      🤗
      Ikävä
      43
      631
    6. Mies tykkään edelleen sinusta

      Harmittaa vaan tämä tilanne. Tai se kun ei ole mitään tilannetta.
      Ikävä
      47
      614
    7. Kerro vain.

      Lipsauta johtolanka...
      Ikävä
      80
      606
    8. Tönölän hukkaputki

      Tönölään rakennettiin kunnon hukkaputki verorahoilla. Ihmettelin tätä mökki sekamelskaa jo alunperin, Eikö tuollainen le
      Kuhmo
      35
      564
    9. Ei mitään käytöstä

      Ei Jumalauta. Videoidaan kun jollain hengenvaarallinen tilanne. Ja laitetaan nettiin. VITTU HÄPEÄ. Olisko kiva jos su
      Ähtäri
      29
      546
    10. 48
      531
    Aihe