Jokin mättää???

Ihmetyttää miksei minulla näy tuolla profiilissani millään muilla palstoilla käymäni keskustelut, vaan ainoastaan tällä 50 ja rapiat päälle palstalla. Onko kukaan havainnut samanlaista tilannetta?

5

168

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Näyttäis että oot eilen liittyny/kirjautunut jäseneksi.. Ootkohan ehtiny muualle kirjoitella.. kyllä kait ne kaikki pitäis näkyä.

      • Olen ehtinyt kirjoittelemaankahdelle muulle palstalle ja ainoastaan toiselta niistä näkyy yksi kirjoittamani kommentti. pääasia että jotain näkyy, eikä tarvitse muistella minne paikkoihin on mielipiteitään tai ajatuksiaan tyrkännyt.


    • ovi käy

      tapahan se on tämäkin saada kävijöitä profiiliin :)))

      • Juu ja olen hirvittävän pettymyksen valtaama, mikäli se kaksinumeroinen luku ei tarkoitakkaan tuhansien kävijöiden määrää :)


    • On Sullakin murheet.
      Minun puolesta sais viimeistään kahden viikon vanhat jutut painua nettiavaruuteen.
      En oo kyllä kirjoitellut, kun tällä palstalla ja kaks vuotta sitten yritin kirjoitella kuuskymppisissä. En minä siellä jaksanut kun kuukaden verran. Se ei ollut palstan vika, se on hyvä palsta niille, jotka siellä on.
      Kun toisiin ketjuihin kirjoitetaan löysästi ja toisiin vielä löysemmin.
      Sitten kun ne tuolla on ketjuista irroitettuna, ja joku ihmispolo saa päähänsä lukea vuosientakaiset viestit.
      Siitä kun tekee johtopäätösiä, niin lopputulema on niin kaukana todellisuudesta kun uiminen hukkumisesta.
      Joku tietokonemaakari on väsännyt tuommosen kylkiäisen sinne profiiliin, en tiedä, ketä se palvelee.
      Minä oon kirjoitellut jo pienen iäisyyden, viis vuotta. Taitaa tämä rekattu nikki olla melkein saman ikäinen.
      Siinä ajassa ne ajatukset muuttuu, niin siinä mielessä tuollaisen kirjoitetun tekstin säilöminen milloin tahansa esiin otettavaksi on kokolailla kyseenalaista.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitä mietit juuri nyt?

      🤔
      Ikävä
      89
      1007
    2. Aurinkoni...

      On ikävä sua ❤️
      Ikävä
      55
      722
    3. Huonoja uutisia-nyt lähtee höyrylaivat

      https://www.ita-savo.fi/ Konkurssiin meni tämäkin yritys. Raja kiinni ja venäläiset turistit puuttuvat. Täällä menee pe
      Savonlinna
      35
      604
    4. Ei näytä hyvältä

      Kyllä nyt Ähtäriä viedään vesikelkalla. Neuvotteliat untuvikkoja kaikki. Mikko tietty tapansa mukaan loikki puheenjohtaj
      Ähtäri
      39
      536
    5. On ikävä sua

      Muru.
      Ikävä
      31
      459
    6. Älä itke rakas.

      Tunnen sun kyyneleet silmissäni. Kaikki tulee menemään hyvin. Loppu häämöttää jo...
      Ikävä
      48
      458
    7. Ilahtuisin jos laittaisit viestin

      Mutta et niin tee 😔 sillä sun mielestä on mun vuoro.
      Ikävä
      34
      437
    8. Jos vielä toivot...mies...

      Saisinpa jonkun merkin sinulta, jos vielä odotat 📝➡️📱 Rohkeus on mennyt jos seurustelet vaikka nykyisin. En halua häi
      Ikävä
      41
      429
    9. Olet hurmaava

      Olet paras mies, joka on tullut vastaan. Sinussa on jotakin, mitä muissa ei ole. En vaan tiedä, mikä on oikein sinun su
      Ikävä
      14
      421
    10. Dina on valittu virkaan Rovaniemelle

      Kemijärven kaupunginjohtaja on pyrkinyt pois Kemijärveltä ja näyttää että näin tulee käymään.
      Kemijärvi
      25
      418
    Aihe