Meillä rojautellaan mällit sisään eli li yritetään lasta. Ongelmana vain se, että jos vaikka sunnuntaina laskee lastit sisään, niin tuhri haisee ihan hirveälle tuonne torstaille asti ja perjantaina aikaisintaan pystyy taas panemaan. Oksettaa ja menee halut. Ei todellakaan viitsisi nuolla.
Kuuluuko asiaan?
Pimppi haisee kun mökit sisässä
36
8803
Vastaukset
- 12341234
No haiseehan se toki kun eritteet sekottuvat keskenään ja ainakin ite olen sitä mieltä että naisen pesty terve alapää ei haise, vaan se miehen mälli joka sinne menee... jokainen joka harrastaa seksiä tietää että henkilökohtainen hygienia on tärkeää. Mutta se on välillä hankalaa kun eritteet menee sisälle josta ne eivät ihan heti poistukaan ja jäävät sinne muhimaan. Suuseksiä kyllä ehtii harrastamaan myöhemminkin jos se kerran häiritsee.
- Pyykkipoika nenussa
Hah. Pitää joo olla hajuaistiton, jos spermalla kyllästettyä pillua panee jossa muutaman päivän eltaantuneet liemet sisällä. Vaikka toosa haisisi ruusinnupuilta, niin kyllä se haisee karseelta kun sinne mällit heittää muhimaan. Se mällinrn pillu haisee suunnilleen naapuriin.
- Anonyymi
Ich komme, Ich komme!
- Älä nuole..
ei lapsia niin tehdä.
- En nuole ikinä!
Joo mutta entä sekä haju?
- Ei sitä..
alapäätä tarvitse haistellakaan. Pysyttele siellä suutelualueella nenäsi kanssa niin ei sinne mitkään alapäähajut yllä.
- Pillun käry
Kyllä ne yltää ja tuntuu kikkelissä. Takaa laittaessa näkyy.
- Erikoinen..
Pillun käry kirjoitti:
Kyllä ne yltää ja tuntuu kikkelissä. Takaa laittaessa näkyy.
olet jos pystyt hajun tuntemaan kikkelissä ja näkemään myös.
- Hyvä seksielämä
Erikoinen.. kirjoitti:
olet jos pystyt hajun tuntemaan kikkelissä ja näkemään myös.
Kaikki ei nai pimeässä peiton alla.
- Hohhoijaa !
Hyvä seksielämä kirjoitti:
Kaikki ei nai pimeässä peiton alla.
Pitäisiköhän sinun pojan keskittyä pikkupoikien leikkeihin ja jättää miesten hommat miehille, jos et kestä omia liemiäsi ? Akat korkeintaan vonkuvat tuoksuista... Nimim. "Sperma ei ole mitään myrkkyä"
- Etsäpesesitäkoskaan?
Teillä tarttee sit molemmilla olla tosi huono ruokavalio, jos hajut on noin hirveät. :D
Ja jos ootte jo keväästä asti yrittäneet, niin voitte kyllä jo luovuttaa. Ei tule tärppäämään! Hah hah.
Ps. Meillä ei haise, joten sillä perusteella sanon, että ei kuulu asiaan. Sä voisit kysyy Juice-vainaan laulun sanoja lainaten: "et sä pese sitä koskaan?" - ei normaalia
No ei kuulu. Eihän sperma lillu emättimessä pitkään. Siittiöt uivat eteenpäin kohtuun ja sieltä ylös ja kuolevat parissa kolmessa päivässä ja valkosolut varmaan popsivat ne suihinsa ja nesteet imeytyvät kudosnestekiertoon. Kyllä haju tulee jostain muusta. Ei sen pitäisi olla tuhruista. Alapesu yhdynnän jälkeen joka kerta ja jos tarvis, niin ennen myös. Ja alapesu tietysti joka päivä. Jos hajua on, niin kyse on bakteerikannan häiriöstä...siinä voi auttaa maitohappobakteerit.
- hehehehehehehehehheh
On sulla iso pimppaloora, jos sinne mahtuu kokonainen mökki... vai onko niitä siellä useampikin? Miehen tuntuma seksissä on sitten varmasti kuin heiluttaisi m*lkkua asemahallissa.
Mikä se tuhri on, joka haisee?- Anonyymi
Paras olis n♡ssia persseeseen.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Paras olis n♡ssia persseeseen.
Sitten haisee 💩
- Etsäpesesitäkoskaan?
- käry käy
vaimon pillu haisee välillä niin kalalle ettei pysty nuolasemaan ja pantaessa pitäs olla wunderbaumit kaulassa kun katku nousee. Välillä haisee silakalle ja joskus jopa lohelle.
- Vau !
vaihdetaanko vaimoja ? Meillä pimpsloora haisee hapansilakalle (mökit rojautellaan myös sisälle) !!!
- pesevänainen
eikö vois asiallisesti pyytää vaimoa käymään pesemässä tavaransa, ennen seksin harrastamista? jos nainen ei itse haista tai välitä, niin ihan kohdallaan huomauttaa. Tietty voit itse näyttää esimerkkiä ja pestä omasi (meette vaikka ensin yhdessä suihkuun), on se kikkelikin mukavampi ottaa suuhun pestynä, kuin koko päivän housuissa hautuneena, kusella maustettuna.
kalan haju viittaa bakteerivaginoosiin, joka on hoidettavissa. - Aamustondis
Kyllä mällillä valettu toosa haisee verkkoon uineelle ja rannalla viikon maanneekle kiiskiparvelle.
- Jäbä 84
Meillä kans rojautellaan mällit sisään, vaikka ollaan jo monta vuotta nussittu ilman kumia... Ei sitä olla tarvittu,kun mun poikaystävä on ihan terve...
- sdfdfdfdf
Sperma sisältää paljon proteiinia, joten on ihan luonnollista, että hajua muodostuu, kun ne jää muhimaan emättimeen, osa kohtuun saakka, ja sekoittuu naisen kiihottumislimoihin. Kaikkein paras olis jos hetikohta seksin jälkeen kävis ekalla pesulla, ja aamulla pesis alapään uudelleen. Gynen mukaan (kysyin rohkeasti asiaa, kun on kans lapsenteko ajankohtaista) ei ole lasta yrittäessä tarpeen jättää pesua aamulle (jos illalla sekstailee), vaan että ne nopeimmat spermat pääsee perille ja pysyy kohdussa vaikka nainen nouseekin ylös ja käy pissalla ja viruttamassa pimppinsä. Jos jää pesemättä illalla/yöllä, niin kyllä seuraavana päivänä on sellaset käryt että itseäkin heikottaa.
Ylimääräinen sperma valuu ulos jopa kolmekin päivää seksin jälkeen, yhdessä valkovuodon kanssa, joten jos spermasi on tujua, niin ei ihme jos haisee vielä silloinkin. Alapään pesu on suositeltavaa vaikka ihan joka päivä ja varsinkin jos hajuhaittaa ilmenee.- Tulossa isäksi
Se on vähän inhottavaa panna, kun pilllusta vuotaa kolme päivää visvaa. Siksi käynkin välillä vieraissa.
- rrdxsdz
Tulossa isäksi kirjoitti:
Se on vähän inhottavaa panna, kun pilllusta vuotaa kolme päivää visvaa. Siksi käynkin välillä vieraissa.
Omiashan ne on, mitä sieltä valuu. Ihme ajattelutapa. eikä ne valumalla valu, tuskin sulta litratolkulla spermaa kuitenkaan tulee kerralla. Ois varmaan kannattanu miettiä lapsentekoa, jos pitää vieraissa juosta. Ainakin sitä tulevaa lasta ajatellen, joka on tuleva elatustukitapaus. Vai meinaakko, ettet jää kiinni.
- Rupsuttaa....
rrdxsdz kirjoitti:
Omiashan ne on, mitä sieltä valuu. Ihme ajattelutapa. eikä ne valumalla valu, tuskin sulta litratolkulla spermaa kuitenkaan tulee kerralla. Ois varmaan kannattanu miettiä lapsentekoa, jos pitää vieraissa juosta. Ainakin sitä tulevaa lasta ajatellen, joka on tuleva elatustukitapaus. Vai meinaakko, ettet jää kiinni.
Omia on, mutta eltaantineita ja pillumehujen kanssa härskiintyneitä.
- Montako mökkiä
teillä mahtuu sisälle ?
- pikkukillisille
ällöttävää puhetta,minä en saa ikinä mieheni kanssa lasta.no nyt on menny aikaki jo ohi, mut mitä vittua joku sika puhuu vaimonsa hajuista..sika...hyi helevetti ..toivottvasti ei tuommoset edes ikinä saa lasta
- Mayaa
Huhhuh mun teltta haisee!
- Onko siellä montakin
mökkiä sisällä ?
- Anonyymi
Haisoo, haisoo, täälläpä vasta haisoo!
- onsenäin
Sairas pimppi sulla.
- Niikyllä
Nii sulla on sairas pimppi!
- meillä on
aina tuoreet spermat avokin emättimessä muhimassa.
- Anonyymi
Sinne minäkin aina ne ruiskuttelen
- isokullinen nussija
älä mee sinne neninesi minne muut munineen :D
- hiva
paahan likanen muijas lääkäriin ja hiivasieni tutkimukseen.
Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lavrov suivaantui Stubbille perustellusti.
Lavrov perusteli suivaantumistaan tosiasioilla Suomen tarinasta sotiemme jälkeen, tutkija Tynkkynen ja pankkihenkilö Sol5462076Sukupuolia on vain kaksi- kohukassista tuli kova tuomio perheenisälle oikeudessa.
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/4d4db0d9-4dda-4ba6-a699-25d725683ad6 Miten näin normaalista kassissa olevasta tekstis3851672Eronnut Janni Hussi palaa julkisuuteen - Aloittaa uudessa työssä, joka on aivan uusi pesti Suomessa
Janni Hussi on saanut viime aikoina kohujulkisuutta, kun hänen ja Joel Harkimon avioliitto päättyi eroon kesällä 2025. H211499Se ei ihan oikeasti vaatisi kuin yhden
Tekstiviestin... Jos rakastat minua vielä toivoisin että laittaisit minulle viestiä. Rakastatko? Oletko oikeasti niin pe641398JM lukkoliike
Mihin helvetin kuuseen te olette tällä kertaa siirtäneet Lukkoliikkeenne? Sen kerran kun ensimmäisen ja viimesen kerran191076- 561072
- 1181067
Pankin avajaiset
Osuuspankin uuden toimitilan viralliset avajaiset vetävät väkeä. Kyllä oli outo nauhan leikkaus, kun leikkaajat pyllisti16838Helena Ahti-Hallberg uudessa elämäntilanteessa - Paljastaa eläkehaaveestaan Espanjassa: "Mä.."
Oi, kuulostaa ihanalta eläkepäivillä! Helena Ahti-Hallberg on ostanut kakkoskodin Espanjasta ja hänellä on puolisonsa ka11824Miten kesäsi meni?
Oletko tyytyväinen siihen? Oliko kaivattusi mielessäsi? Lähennyitkö vai etäännyitkö hänen kanssaan?66813