Onks keneläkään tietoa, että paljon mahtaa olla deturin nopean varaajan etu?
mihin hintaan olette perheenne kanssa päässeet deturin kautta turkkiin? esim: 2 aikuista ja 2 lasta?Enkä tarkoita äkkilähtöjä.
Oletteko olleet tyytyväisiä saamaanne palveluun/hotellin laatuun?
detur????
3
315
Vastaukset 3
- Ihan hyvä on
Ollaan aikaisempina vuosina Deturia käytetty ja meillä 2 aik. 2 lasta.
2 viikkoa on ollut siinä 1700€ vähän reilu.Aina olut heinäkuussa.
Olemme majoittuneet useana vuonna Laviniaan ja tykätty..sijainti hyvä,u-allasalue hyvä hotellissa,hotelli hyvä,lähellä kaupat,joista saa ruokaa halvalla,rauhallinen.
Ollaan oltu aina tyytyväisiä sekä hotelliin(huoneisto-) että Deturiin.
Kaksi viimeistä vuotta olemme olleet sekä finnmatkoilla että aurinkomatkoilla,lentojen vuoksi,koska finnairilla on kivempi lentää(lasten toivomus),ei ilmakuoppia jne.Deturin lennoilla on yleensä aina ihan törkeät ilmakuopat ja tuntuu,että kone tippuu..
kerran ihmisten ruuat tippui "pöydiltä",kun tuli niin kovat ilmakuopat kesken ruokailun ja joutuivat lopettamaan koko ruokajakelun ja viemään kärryt pois,lapset itkivät ja eipä aikuisillakaan ollut todellakaan naurussa suut..
Nopean varaajan etua en muista ja onko enää sitä ollenkaan,joskus oli kyllä ainakin.Alanyasta on ollut paluut aina keskellä yötä ja se aika rankka,joten se myös yksi syy,miksi menemme toisella matkanjärjestäjällä nykyisin.
Mutta siis voisin hyvin mennä Deturilla,eikä ole mitään pahaa sanottavaa,kaikki hyvin toiminut aina.Ja plussaa deturilla,että oppaat aina hyvin Antalyassa vastassa sekä bussissa meno-paluu,tosin kuin muilla matkanjärjestäjillä.- Nauru pidentää ikää
Kiitos tästä! Ehdottomasti on Deturin vika että heidän lennoillaan on kuoppia! Prrkeleen lentäjät eivät osaa lentää kuopatonta reittiä, onneksi muilla matkanjärjestäjillä on parempi tilanne.
- ääliöoot!!
"Deturin lennoilla on yleensä aina ihan törkeät ilmakuopat ja tuntuu,että kone tippuu.."
-Kyllä fakta on se, etä ei vaikuta lentoyhtiö ilmakuoppiin..
Kapteeni ei näe ilmakuoppia, joten niitä ei voi väistää.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 132156
Perhoseni (miehelle)
Miksi et usko, että mun rakkaus sinuun on aitoa ja vilpitöntä? Tai että se oli jo silloin? Miksi ajattelet, ettet ole r1671108Totta on asia. Jeffrey Cohen on jättänyt Sofian.
Vaimon viesti on paljastanut totuuden.2701064- 79897
- 84817
- 63798
Mies, näetkö minut myös
Seksuaalisena ihmisenä ja naisena? Haluatko minua seksuaalisesti? Vai olenko mielestäsi tyttönen?22706Kuinkahan monen
Naisen puolisoa olet nainen vikitellyt ja eron aiheuttanut? Toivottavasti karma on ku*sut muroihisi useamman kuin kerran69691- 65681
Nainen, mitä mieltä olet kodittomista?
Ja heistä jotka eivät kykene huolehtimaan asioistaan, itsestään eikä terveydestään? Miten heidän kanssaan tulisi toimia?138667Mies, kumman ottaisit mieluummin
176 cm vai 154 cm naisen, jos molemmat muuten yhtä viehättäviä? Mikä on oma pituutesi?130635- 42629
Voiko se ikinä toimia
Voiko meistä ikinä tulla mitään? Näin kauan aikaa on kulunut ja mitään ei tapahdu... En usko, että sinä mietit minua het32598Tekisi mieli vetäistä kunnon jurrit sinun kanssasi
Ja keskustella asiat, ei tästä tule hevonvttua.46594- 52582
- 40554
- 55548
Pettymys TTK-parketilla! Anna Hanski tippui - Sami-opelta erikoinen heitto: "Nyt sä pääset..."
Toisena parina Tanssii Tähtien Kanssa -kisasta tippuivat Anna Hanski ja Sami Helenius. Pettymys oli käsinkosketeltava y24534Kerro mies tarinasi
Miksi kaikki meni niinkuin meni? Haluaisin vieläkin ymmärtää. Tuskin saan vastausta häneltä, koska etsin aavikolta juuri20518Anteeksi mies
En jaksa tätä…, en halua, että sinulla on paha mieli tämän takia. Viestiä Sinulle.40513