Realisti se jaksaa marista

Ankea "ihminen"
497
2Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Viimeinen suuri seikkailija . suoran kampakselin keksijä.

1Äänestä

Perholainen perus negatiivinen ihminen. Elämässään epäonnistunut luuseri, joka purkaa sivustolla pahaa oloaan. Ymmärtäisi hakeutua hoitoon ja saisi lääkityksen.

1Äänestä
  • Niin, siinähän se onkin kun ei ymmärrä!

    1Äänestä

Turhaa ilmoittaa täällä mieltään kenenkään. Ei se mihinkään johda. Samaa näkee Facebookissa, jotka pätevät tiedoillaan. Jos haluaa vaikuttaa, niille löytyy oikeat väylät. Myös nuo kaikki tiedotusvälineiden uutis kommenttisivustot on täysin turhaa. Jos haluaa vaikuttaa voi suoraan ottaa yhteyttä sinne mihin osoitetta annetaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


marisija kirjoitti:

Ankea "ihminen"

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu