oon siis yläkoulussaa ja poika eikä oo koulussa paljoo kavereita, koska oon vähän hiljanen. niin mun ongelmia on että pitäs saada kavereita, naamasta pitäs saada näppylät pois ja saatan olla homo.
ongelmia
weewf
255
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Näppylät on hankala homma, mutta kyllä ne pois saa. Poikarakkaus on kaunis asia.
apteekeista ja markettien kemikaliohyllyistä saa hyviä tuotteita aknen hoitoon. katsele ja tutki pakkauksia rauhassa, kokeile niitä ja muista käyttää ohjeen mukaan niitä. kyllä aknea saa hoidettua kun vain itse hiukan viitsii nähdä vaivaa.
homous ei sinällään ole varmaan ongelma, ehkä paikkakunnasta riippuen voi olla hankala löytää samanhenkisiä kavereita (usein on ett mitä pienenpi paikka, sen vaikeampi löytää samanhenkisiä kavreita). toivotan kuitenkin onnea ja ole rohekasti oma itsesi, älä yritä esittää mitään muuta. ja ei ehkä kannata heti olla kovin avoimesti julkihomo, se voi luoda ikäviä vastareaktioita muissa pojissa. maltti on valttia siinäkin.