60cc pv katsastus

Hei, minulla on suzuki pv 60 kuutioinen minulla on kaikki tarvittavat kuhan käy näyttämäs et on ok PV. Eli saanko 60cc Pv:n katsastuksesta läpi vai pitääkö se olla 50cc?
2273
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Ei sitä taida ulkoopäin huomata, onko se 50cc vai 60cc. Kunhan ei kulje liikaa.

Äänestä

Ei ne mitään tiedä katsoa ei ulkosia muutoksia. Jos 80cc silloin tietävä voi huomata kun kun pytty jäähdytysritilöitään myöden on pienempi kooltaan. Mutta tuskin jaksaa kiinnostua silloinkaan aiheesta ainoiat jotka välittää on virkaintoiset poliisikokelaat.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mjaahh kirjoitti:

Hei, minulla on suzuki pv 60 kuutioinen minulla on kaikki tarvittavat kuhan käy näyttämäs et on ok PV. Eli saanko 60cc Pv:n katsastuksesta läpi vai pitääkö se olla 50cc?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu