saan tytön kiinnostumaan? nytkin tiedän yhden nätin tytön mut en osaa lähestyä ;( on ollut pientä katseiden vaihtelua mut ei sen enempää :( jos meen puhuu sille jotain nii millä mä alotan ja mistä ihmees mä puhun? mikä naisia kiinnostaa?(olen oma itteni mut en halua olla tylsimys) ja mitä tarkottaa ku joskus kävelen kaupungil tai jossai nii tyttöporukassa alkaa kikatus....vaatteet? ulkonäkö? kiitos kiitos vastanneille :P
miten....
16v
5882
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Sano tytölle "Olet mun, minä sun". Sillä lailla asia menee eteenpäin.
"Lähestymistapani on aika suora: Annatko pillua vai et? -en! -Vitun huora!"
Eihän tuosta kikatuksesta voi varma olla, mutta ennemmin likat kikattaa, jos poika on kiinnostava tai joku seurueesta tykkää tästä. Vaatteet ja ulkonäkö on naurun syynä vain, jos olet jotenkin TOSI erikoisen näköinen (ja yleensä sillekään ei jakseta nauraa montaa kertaa, ellei haluta kiusata ja pilkata, jolloin kyllä saat kuulla suoria kommenttejakin tyylistäsi). Eli ehkä joku tai kaikki tytöistä tykkää susta. Yritä mennä jutteleen :)
Meet ihan reippaasti juttelee, sanot vaikka jotain nättii esim. sul on nätit silmät tai kaunis hymy. Toden näköisesti tyttö punastuu kohteliaista kommenteista ja menee täysin lukkoon eli pystyt ohjailemaan keskustelua mielesi mukaan ja voit pyytää tyttöä ulos. Jos satutte olemaan samas koulus nii voitte yhes jutella jostain kamalasta opettjasta ja mitä se nyt on tehny jne. Ja siitä kikatuksesta: Tytöt saavat joskus outoja kohtauksia jotka yleensä ymmärretään väärin, älä oo huolissas tollasesta:)
kiitos hyvistä vinkeistä :) pitääpä mennä heti maanantaina kokeilee jos ei mee pupu pöksyyn ;P