Kun tarkemmin seuraa Big Brotheria, huomaa, että jokaisen häädön, riidan, kärhämän alullepanijana jollakin tavoin on Caludia. Puhuu muina naisina vihjaillen ja hovineidot jatkavat, kunnes joku saadaan menettämään hermonsa ja syyn saa joku muu, kuin Claudia. SILMÄT AUKI KANSALAISET.
Claudia Eve on manipulaattori.
Nähdään puu metsältä
8105
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Mutta hyvänen aika, onhan Glanella joku tehtävä siellä, olla Suomen vihatuin ämmä. Kaikki katsojat kaatavat kaiken peen sen niskaan. Niin omat kuin vieraatkin.
Ihan naurattaa kun yksi ja ainut tuolla talossa uskaltaa sanoa ääneen monen mielipiteet ja saa kaiken paskan niskaansa. Toiset hymistelee selän takana ja beesaavat.
No nää hymistelijät ne voiton vie, olkaa ihan rauhassa. G lähtee varmaan pian. Kuka rohkea uskaltaa g:n paikan että kansa saa sylkeä taas päin pläsiä.
Jos totta puhutaan kaikkihan täällä palstoilla haukkuvat ja ajattelevat asukkaista vaikka mitä negatiivista mutta kasvotusten tuskin uskaltavat puhua mitään. Glade on on suorasanainen, vähän liiankin. Ei ajattele mitä sanoo, vasta jälkikäteen , mutta tuskin tahtoo kellekkään pahaa.
Pahimpia ovat hiljaiset kieroilijat, hämähäkit jotka kutovat verkkojaan ja paikan tullen hyökkäävät ja lujaa. Vika vaan ei ole koskaan heissä he ovat siloposkisia vauvoja jotka eivät tee koskaan kenellekään mitään.
Täytyy olla aika sairas joka tosta klamydiasta pitää...yöök.
juu ja noi heiveröiset leikkikouluikäiset tekotissit eivät ilman klöödiaa olisi mitään. Vetäsivät unta kaaliin ja hokisivat joo,joo,joo, mä teen samaa ku säkin.Mä oon oma itteni ja tällänen tekotissinen missin kutkale ja ketun vitkale.
Hohoijaa.
claudia moitti Mariannen käytöstä, Anne-Marin ja Susannan. Morkkasi ulkonäköä Anne-Marin. Nyt vainoharhainen Claudia luulee että Jorikin on häntä äänestänyt. Ressu ei tiedä ettei kukaan ole äänestänyt.
Kokeilepa mennä taloon. Et taitaisi kestää päiväääkään, perässvedettävä.
Claudia ja Anu ulos. Claudia kauhee manipuloija!!!
Samaa mieltä, kunnon koulukiusaaja ja tyhjänpäiväinen "ennustajaeukko" joka luulee itsestään aivan liikaa.