Myydään PS3 superslim 500gb

Moi eli myynnissä olisi alle vuoden vanha ps3 superslim 500gb ja ohjain. Laittakaa hintaa millä voisitte ostaa.

Ja voin myös myydä kaikki pakettina osan pakettina tai erikseen kaikki tarjousta tulemaan

-call of duty black ops 2
-call of duty modern warfare 3
-gran turismo 5
-singstar suomisuosikit
-playstation move ohjain
-playstation move kamera
-playstation move sport champions peli
-ps3 ohjain
-kaukosäädin ps3
8888
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Kannattaa kertoa myös millainen kunto yleisesti, pyörinyt hyvin, ei valittele/raksuttele eikä kuumene kauheesti? Kolhuja tai skraaduja pinnassa?
Onko kovalevy pyyhitty?
Onko pelit konkreettisia? (eli ei digitaalisena kovarilla).
Mistä päin olet myymässä?
Miksi myyt pois?

Äänestä
  • Juu konsoli hyvässä kunnossa (edellinen vietiin huoltoon kun kuumeni ja se oli rikki, joten sain uuden tilalle eli uusi konsoli on n.2kk vanha ei ole kolhuja pyörii hyvin ääntää kuuluu vähän enemmän kuin edellisen mallin playstationista koska levy asema tässä mallissa on tuo kannella suljettava. Pelit ovat konkreettisia eli ihan noita levyjä, ps3 kovalevyä ei ole pyyhitty, koska on vielä käytössä ja kovalevyllä on sly thieves in time peli. Myyn koska olen ostamassa ps4 heti kun tulee ja tarvistsisin siihen rahaa
    Ja vantaalta olen myymässä. Lisäksi olisi vielä tuo ps3 langaton mikki (eli sellainen handsfreen näköinen)

    Äänestä

  • Jesutsu kirjoitti:

    Juu konsoli hyvässä kunnossa (edellinen vietiin huoltoon kun kuumeni ja se oli rikki, joten sain uuden tilalle eli uusi konsoli on n.2kk vanha ei ole kolhuja pyörii hyvin ääntää kuuluu vähän enemmän kuin edellisen mallin playstationista koska levy asema tässä mallissa on tuo kannella suljettava. Pelit ovat konkreettisia eli ihan noita levyjä, ps3 kovalevyä ei ole pyyhitty, koska on vielä käytössä ja kovalevyllä on sly thieves in time peli. Myyn koska olen ostamassa ps4 heti kun tulee ja tarvistsisin siihen rahaa
    Ja vantaalta olen myymässä. Lisäksi olisi vielä tuo ps3 langaton mikki (eli sellainen handsfreen näköinen)

    Ja lisään vielä, että kaikki pelit ja ohjaimet/tarvikkeet ovat myls hyvässä kunnossa.

    Äänestä

Onnistuuko postitus?

Äänestä

Ite voisin tarjota 190euroa ja noutaa paikanpäältä tämän viikon aikana!

Äänestä
  • Jos siis on vielä myynnissä?

    Äänestä

ei ole enään myynnissä

Äänestä

300,00 kotiin lähetettynä postissa

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Jesutsu kirjoitti:

Moi eli myynnissä olisi alle vuoden vanha ps3 superslim 500gb ja ohjain. Laittakaa hintaa millä voisitte ostaa.

Ja voin myös myydä kaikki pakettina osan pakettina tai erikseen kaikki tarjousta tulemaan

-call of duty black ops 2
-call of duty modern warfare 3
-gran turismo 5
-singstar suomisuosikit
-playstation move ohjain
-playstation move kamera
-playstation move sport champions peli
-ps3 ohjain
-kaukosäädin ps3

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu