Yhtä hästäkkiä koko bb!!!

Tää hästäkilä lähti!

Extrassa jauhetaan koko ajan "osallistu hästäkillä, tviittaa, kerro veispuukissa, kato netistä, osta 24/7.
Sunnuntain lähetyksessä alkuun on aina selvät erot äänestyksissä jonka jälkeen alkaa "anna ääniä suosikillesi, turboäänet ovat käytössä" puolentunnin jälkeen hoetaan "tilanne on tasan, tilanne elää koko ajan, ja nyt henkilö a on lähdössä"

Miksi ei ole eri ohjelmaa missä hoetaan koko ajan tee sitä ja tee tätä netissä ja sitten ohjelmaa jossa keskitytään oikeasti bb talon tapahtumiin?

Sitten on nämä suomen turhimmat julkkikset joilla ei ole työttöminä mitään muuta tekemistä kun osallistua kaiken maailman tosi tv sarjoihin vuoronperään ja tää yks homppeli niko mitä ilmeisesti tuottaja suosii kuten muitakin homosteluja kaudesta toiseen sai mut kyllästymään nyt koko kauteen.
Siinä katselette aivot narikassa tyhjän jauhamista ja kohta tän nikon kiukutteluja. Ei kiinnosta enään. Se on moro!

4

187

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • raha virtaa tiimille

      pitäähän tuotantomiini tahkota rahaa, etenkin kun ohjaajan ämmä on juontamassa

    • Läpinäkyvää

      ja niin noloa & etovaa.

      Tuotanto pitää katselijoita tyhminä, mutta ovat itse täysin aivottomia ameeboita - eivät vaan osaa - mitään. Paitsi nyt kerjäämisen, kuppaamisen ja hyväksikäyttämisen.

      HYI HÄVETKÄÄ !!!

      Raha kyllä kelpais ahneille moukille..

    • näin on juu

      Ja tilanne on taas muuttunut:))

    • voi kyynel!!

      Paraat tissit poistettiin talosta, harmi

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Riikan perintö: ennätysvelka, ennätystyöttömyys ja ennätysverotus

      Tavallisen keskituloisen suomalaisen verotus on kireintä vuosikymmeniin, ja ensi vuonna palkansaajien käteen jää vieläki
      Maailman menoa
      84
      2905
    2. Sannalta jälleen fiksu lausunto johtamisesta

      "I used to think the best argument would win – but real leadership means listening, understanding where people come from
      Maailman menoa
      80
      2386
    3. Riikka se runnoo työttömyyttä lisää

      Menkää töihin! "15–74-vuotiaiden työttömyysasteen trendiluku oli lokakuussa 10,3 prosenttia. Työttömiä oli yhteensä 276
      Maailman menoa
      75
      2218
    4. Riikka Purra on ihana, jämpti

      Hän yrittää saada Suomen taas kuntoon. Sanoo asiat suoraan, eikä piiloudu kapulakielen taakse. Riikan kaltaisia päättä
      Maailman menoa
      17
      2157
    5. Mies, näen sinua hetken

      ja olet mielessä ikuisuuden. Toisia näen ikuisuuden ja he eivät jää mieleen hetkeksikään. Muistan jokaisen kohtaamisen
      Ikävä
      7
      1686
    6. Sorsa: kuvaputki - Lipponen: kaasuputki - Marin: ryppyputki

      Nuo kolme demaria ovat poikkeuksia Suomen poliittisessa historiassa. Ovat ainoita, jotka ovat kyenneet nostamaan puolue
      12
      1475
    7. Mitä ajattelet

      Siitä henkilöstä jota kaipaat? Sana vapaa!
      Ikävä
      83
      1257
    8. Taas alkoi soidinmenot.

      Ja historia toistaa itseään. Myönnän, että on varmasti semmoinen, mikä sinulle sopii. Innokas ja päällekäyvä eikä tuppis
      Ikävä
      8
      1120
    9. Mitä eniten haluat

      Kaivatustasi.
      Ikävä
      69
      1097
    10. No miten meni?

      Onko voittaja olo? Tunnetko onnistumisen riemua? Vastasiko lopputulos odotuksia? Kauaksi ajettu 😘
      Ikävä
      119
      1054
    Aihe