Anu tyrkyttää lihapiirakkaansa Jorille!

Ei näytä Joria oikein kiinnostavan Anun lihapiirakka vaikka kuinka yrittää tunkea sitä Jorin naaman eteen.
Meinaakohan Anu tyrkyttää oikein ketsupin kanssa sitä piirakkaansa? :/
8302
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

EI, ku juustolla.

Äänestä

Vironpiirakka on pirukas ;D

Äänestä

jori on niin nössötyyppi että ei uskalla kieltäytyä,tekisi anu mitä tahansa hänelle.
joten anun on helppo leikkiä hänellä ja tulla huomion keskipisteeksi.

suomalainen nainen ei tuollaisia juttuja uskaltaitaisi tehdä,eikä olisi kokemustakaan ellei olisi stripparina työskennellyt.
anu sopii bb-tyypiksi,siksi ehkä voittaa.

Äänestä
  • Ei anu voita. Talun tuhoaja joutaa pois jo talosta Claudian kanssa.

    Äänestä

Ei se mitään tyrkytä! Hauskaa pelleilyä ja kiusoittelua se on vain Anun puolelta. Anu on hauska. Laittaa risasekss.

Äänestä
  • Risasekss on varmaan se pirukaskin.

    Äänestä

Kyllä täytyy myöntää että hieman käy kateeksi Joria kun noin lämmin lihapiirakka on aivan iholla, kyllä minä alkaisin heti kovaa kielellä sitä lutkuttamaan ja syvältä ;) on se vaan niin seksikäs toi Anu ;)

Äänestä

Ketä kiinnostaa ennen parasta merkinnän ohittanut ryppynen pilaantunut piirakka?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


;P ( )0( ) kirjoitti:

Ei näytä Joria oikein kiinnostavan Anun lihapiirakka vaikka kuinka yrittää tunkea sitä Jorin naaman eteen.
Meinaakohan Anu tyrkyttää oikein ketsupin kanssa sitä piirakkaansa? :/

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu