23-vuotias nuori nainen etsii kämppäkaveria Kokkolasta tai lähialueilta. Mikäli kemiat kohtaa voisimme yhdessä vuokrata asunnon ja parhaimmassa tapauksessa sekä ystävystyä että säästää vuokrakuluissa. Jos kiinnostaa niin laittakaa s-postia osoitteeseen [email protected] niin voimme tutustua.
Nimim. juuri eronnut ja muutto uudelle paikkakunnalle edessä mutta ajatus yksinelosta hieman hirvittää :D
Nimim. juuri eronnut ja muutto uudelle paikkakunnalle edessä mutta ajatus yksinelosta hieman hirvittää :D
Vastaukset 15
Vanhimmat
ootko läski?
minuakin hirvittää tämä elämä ja aikas useinki vieläpä,mutta siltikin haluaisin uskoa tulevaan ja parempaan onneen ja parempaan huomiseen.Eihän se niin voi olla että aina arki on yhtä harmaata ja ankeeta vai miten sen asian koet Teresa? ja jos tahdot,niin ainahan voi tavata ehken jopa abc lla:)
Haluan korostaa että olen täysin normaali ja etsin oman ikäisiä täysjärkisiä ihmisiä joten kaiken maailman hihhulit ja vittuilijat voivat suosiolla poistua! Ei pahalla :D Mulla on vaan tämmönen elämäntilanne et haluan tehdä jotain uutta ja ajattelin kokeilla tämmöstä :)
tuo hihhuilijat ja vittuilijat , hyvä vertaus ja tosihan se onkin
Hei! Minua kiinnostaisi voisitko laittaa sukunimesi myös ;) ♥
ja kuppikoko
ruotsissa HELLUNTAISAARNAAJA raiskasi kämppää etsivän naisen,.kannattaa varoa
Any facta based linkki to this? and if existsi, what is Reijon comment on this?
Herra siunaa tätä kadotuksen tiellä olevaa vääräuskoista. Siunausta
Taidat olla läheisriippuvainen. Kukaan ei halua sellaista riesakseen. Opettele asumaan yksin.
Oliskohan lesbo?
Kiitos nyt vaan kaikille asiallisista vastauksista (not). Arvelinkin et tässä kävis näin mut onneks muuta kautta on tullu huomattavasti fiksumpia yhteydenottoja :)
Se kuppikoko jäi kertomatta?
Mitäpä arvelet sun mahdollisuuksista? Oot varmaan sama tyyppi joka baareissä kysyy heti kaikilta muijilta, että lähetäänkö panemaan. Ei siinä tietysti mene aikaa hukkaan ja saat .ennä yksin kotiin. Sinuahan ei tunnetusti saa häiritä seksin aikana.. sen takia sinä sen teetki mieluiten yksin..
Kokkola palsta taas edustaa...
Regionline on yksi hyvä paikka etsiä vuokrakämppää. Löysin omani sieltä