Aina vaan paranee..

Onksvähäpaskaa?

Jeejee... Claudia ei oo enää talossa. Moneskohan asukas kolmen viikon aikana joka lähtee ei lähde häätöäänestyksellä...?:D koko Suomen Bb-historian paras kausi! Huikean mielenkiintoista katsoa kuka nyt makaa sohvalla ja kuka nyt menee ulos röökille ja katsoa kun Johanna tekee ruokaa... Ja ennen kaikkea miettiä kuka luovuttaa seuraavaksi. Go Bb!!

6

178

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • 07-16

      Tässä nähdään millaisilla henkisillä vahvuuksilla he ovat varustettu, nyt en ihmettele että miksi oikean työn tekeminen on heille vierasta.

      • Vierastyöläinen

        Jospa se sai tietää miten vihattu nainen se oli. Ilmeisesti joku vinkkas että ny kandee lähtee ennenkuin tapahtuu jotain :)


    • kausi ihan surkee

      Ei varmaan uskaltanut alistua äänestykseen. Pelkuri.

    • oon oikeasti iloinen

      "Heidi Raittila:

      Mutta tästä lähdöstä oon oikeasti iloinen!!!"

    • pisteitys kunniaan

      aika noloa, että ei äänestetä, siinähän se hupi olisi, että tietävät miten pisteyttävät toisiaan

      pisteittävät, kuten Tamperen yliopistossa on tapana sanoa virallisesti.

    • ero.,-

      Niin Claudia on poistettu lukee niin. Ei poistunut. Siinä on pieni ero. Mikä mahtanee olla syy. Asiat ei liity talon tapahtumiin.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikä se Mira Luodin ohjelma oli?

      Ja onnistuiko hiljaiseksi maksaminen sittenkään, jos myöhemmin sanoo, että tuollaista tapahtunut? Ihmiset alkaa pohtiin
      Maailman menoa
      257
      8890
    2. IL - Kansanedustaja tehnyt ITSEMURHAN eduskuntatalossa!!

      "IL:n tiedot: Kansanedustaja tehnyt itsemurhan Eduskuntatalossa Iltalehden tietojen mukaan kansanedustaja on tehnyt its
      Maailman menoa
      311
      6207
    3. Verinen koira

      Mikä juttu on tämä Karhumäellä pyörinyt verinen koira? Oliko hyökännyt jonkun kimppuun?
      Imatra
      66
      1330
    4. Mira Luoti, Vain Elämää

      kausi 8. mukana aluksi mm. Terhi Kokkonen ja Mira Luoti. taustalla myös Danny ja Kashmir. paljonko 1+1 olikaan?
      Maailman menoa
      6
      1277
    5. Faktat kehiin!

      kauanko aiot odottaa kaivattuasi? ja miks?
      Ikävä
      109
      1091
    6. Eemeli Peltonen teki itsemurhan eduskuntatalossa

      Kevyet mullat sitten vaan. Ei mulla muuta.
      Maailman menoa
      76
      924
    7. Mira Luoti koki seksivvaltaa sarjan kuvauksissa. Otti hyssyttelyrahat mutta nyt julkistaa asian?

      Kun hyvin tietää että helppo päätellä mikä ohjelma kyseessä. Ja jos koki oikein "väkivaltaa" eli raisk, niin edesvastuut
      Kotimaiset julkkisjuorut
      60
      847
    8. Mopokeulija

      Poliisit saisivat käydä noukkimassa sinipuseroisen keulijan tuota pikaa. Koulureppu selässä yhdellä pyörälla S-Marketin
      Haapavesi
      43
      768
    9. MUISTATTEKO SEN?

      Karhean tummansövyisen raastavsn huudon : RYKIKÄÄ! NIITÄ RAATOJA@ RÄKIKÄÄ NIITÄ EAATOJA!btämän paeoni aina toivotti rakk
      Joukkoliikenne
      310
      680
    10. Sonnisen turha valitus selvästä asiasta !

      Nyt tuli sellainen valitus jossa ei järjen häivää, Sonninen ja koko hallinto munaa itsensä. Hänestä on tulossa pilkunnus
      Ähtäri
      23
      666
    Aihe