toivottavasti eivät palauta klautiapaskaa

miten joku aikuinen voi käyttäytyä noin alkeellisesti
2149
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Mr Lothar sopisi sinne

Äänestä

Jos on poistettu, ei ainakaan tälläkaudella ole asiaa takaisin. Mutta näköjään on jo muutaman kauden jälkeen. Niko häirikkökin riehui kännipäissään talossa ja taas kelpasi takaisin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


lapsiparat kirjoitti:

miten joku aikuinen voi käyttäytyä noin alkeellisesti

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu