Olemme avanneet uuden verkkokaupan osoitteessa:
http://puhelimenkuoret.fi/
Puhelimenkuoret.fi verkkokaupasta löydät laadukkaat ja tyylikkäät suojakuoret, kotelot, kannet ja muut tarvikkeet puhelimiin, tabletteihin ja muihin laitteisiin.
Tuotteet toimitetaan erittäin nopeasti postitse suoraan varastostamme.
Vieraile sivuillamme nähdäksesi tuotteet ja tule myöhemmin uudelleen katsomaan uusia tuotteita, joita lisätään koko ajan.
Puhelimen Kuoret Verkkokauppa
12
11096
Vastaukset
- tiedäks
http://www.puhelinosat.com/category/24/lumia-520-varaosat
täältä puhelimen varaosat..- Lumia 820
Tilasin lasinkehyksillä tuli rikkinäisenä ja yhteyttä ei yritykseen saa helpolla. Maksoin harmikseni etukäteen. Monen yrityksen jälkeen sain yhteyden. Lupasivat palauttaa rahan ja lähettää lasin minulle. Kumpaakaa ei ole näkynyt. Noin kuukauden olen odotellut. Olkaa varovaisia Puhelinosat.com kanssa!
- gfsdwertdgfdgf
Lafkan sähköpostiosoite on gmail.... jee jee
- Huijausfirma!
Lumia 820 kirjoitti:
Tilasin lasinkehyksillä tuli rikkinäisenä ja yhteyttä ei yritykseen saa helpolla. Maksoin harmikseni etukäteen. Monen yrityksen jälkeen sain yhteyden. Lupasivat palauttaa rahan ja lähettää lasin minulle. Kumpaakaa ei ole näkynyt. Noin kuukauden olen odotellut. Olkaa varovaisia Puhelinosat.com kanssa!
Hei, ei todallakaan kannata sekaantua tähän firmaan. Tilasimme tammikuussa kahteen puhelimeen osia, ei ole tullut. Maksoimme myös etukäteen verkkopankissa. Nyt firmasta ei vastata puhelimeen eikä osia ole tietenkään tullut. Pysykää kaukana tästä firmasta!
- no tiedän
Taas yksi huijariyritys!
- visitor112
Sama vika tilasin myös kyseisestä puhelinosat.comista lumian näytönlasin ja lupasivat toimivuus takuun mutta kun ei kunnolla toimikaan ja yritin ottaa yhteyttä niin mihinkään ei vastata, luuri lyödään korvaan. Melko outoa bisneksen tekoa.
- puhelimen kuoret
Huom!
Puhelimenkuoret.fi verkkokaupalla ei ole mitään tekemistä puhelinosat.com verkkokaupan kanssa.
t:Puhelimenkuoret.fi- Anonyymi
Puhelimenkuoret.fi verkkokaupasta ostettu lompakkokotelo kesti normaalia käyttöä kolme päivää ennen kuin hajosi.
- Anonyymi
Puhelinkuoret.fi
http://puhelimenkuoret.fi/
Verkkokauppa.Jonka kautta firman tilaukset toimitetaan.
https://tietopalvelu.ytj.fi/yritystiedot.aspx?yavain=2459507&tarkiste=5D250C0DF44692C644C0CEEAD13B783E8348F1DB&rekhist=false&leihist=True&path= - Anonyymi
Itse olen ostanut puhelimen kuoret www.suojaapuhelin.fi verkkokaupasta.
- Anonyymi
En onnistunut vaaditusti lukemaan ehtoja se tuli eteen yhä uudestaan vaikka luin. En myöskään enää poistamaan tietojani pankkia myöten joka ei auennut. Olisi ollut muualla loppuunmyyty musta kotelo Honor9.
- Anonyymi
Olen tuossa Honorista kirjoittanut Anonyymi. Liike tarjosi heti uutta yritystä läpäistä toimitusehtojen lukuvaatimus, mutta se Honor ei pysty. Ehkä löytyy vaihtoehtoinen keino, vakuutuin sentään suomalaisuudesta ja rehellisistä aikeista lopputuloksesta huolimatta 🧓.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 11810293
- 525030
Taas ryssittiin oikein kunnolla
r….ä hyökkäsi Viroon sikaili taas ajattelematta yhtään mitään https://www.is.fi/ulkomaat/art-2000011347289.html422211Lähetä terveisesi kaipaamallesi henkilölle
Vauva-palstalta tuttua kaipaamista uudessa ympäristössä. Kaipuu jatkukoon 💘1052058- 261924
Vanha Suola janottaa Iivarilla
Vanha suola janottaa Siikalatvan kunnanjohtaja Pekka Iivaria. Mies kiertää Kemijärven kyläjuhlia ja kulttuuritapahtumia131591Valtimon Haapajärvellä paatti mäni nurin
Ikävä onnettomuus Haapajärvellä. Vene hörpppi vettä matkalla saaren. Veneessä ol 5 henkilöä, kolme uiskenteli rantaan,411392Tiedän kuka sinä noista olet
Lucky for you, olen rakastunut sinuun joten en reagoi negatiivisesti. Voit kertoa kavereillesi että kyl vaan, rakkautta24993Känniläiset veneessä?
Siinä taas päästiin näyttämään miten tyhmiä känniläiset on. Heh heh "Kaikki osalliset ovat täysi-ikäisiä ja alkoholin v31991Rakastuminenhan on psykoosi
Ei ihme että olen täysin vailla järkeä sen asian suhteen. Eipä olis aikoinaan arvannut, että tossa se tyyppi menee, jonk54977