Eikös täällä pitäisi keskustella

pikkuaivot

matkailusta, nuo naimisiinmenot kuuluvat mielestäni monikulttuuriset sivuile. Eikö teillä hyvät daamit raksuta ollenkaan!

7

260

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Raksuttaa

      Kukaties matkailu on ollut alunperin syynä naimisiinmenoon ;P Ja vinkkinä, jos ko. keskustelu ei sinua koske, ohita se ja keskity sinulle olennaiseen. Helppoa mutta yksinkertaista, vai mitä?

      • ikionnellinen

        Naimisiin olen minäkin menossa vielä tämän vuoden puolella. Tarkemmat suunnitelmat ovat vielä vaiheessa. Mutta aika suuret juhlat niistä tulee, ja bändikin meillä jo valmiiksi tilattu, miehen tutun kavereista koostuva poppoo. Suomeen ei olla tulossa, että olkaa ihan huoletta, meillä Gambiassa hyvät elinmahdollisuudet.
        Ihanaa elämää kaikille gambien vaimoille, kuin myös tuleville vaimoille.


    • matkailija2

      Minustakin tällä palstalla pitäisi keskittyä matkailuun. Ei kiinnosta kenenkään rakkauselämä. Niille pitäisi luoda oma sivu että saisi keskittyä olennaiseen.

      • noh..

        Ei tarvitse aukaista viestiä jos otsikko ei kiinnosta!


      • pöllölaakso
        noh.. kirjoitti:

        Ei tarvitse aukaista viestiä jos otsikko ei kiinnosta!

        Monikulttuuriset suhteet on palsta, mihin nuo naimiset voisi kirjoitella. Kaikki eivät ole sitä ymmärtäneet, ei voi kauhalla vaatia, jos on lusikalla annettu.1


      • noh..
        pöllölaakso kirjoitti:

        Monikulttuuriset suhteet on palsta, mihin nuo naimiset voisi kirjoitella. Kaikki eivät ole sitä ymmärtäneet, ei voi kauhalla vaatia, jos on lusikalla annettu.1

        Mokupalsta on melkoinen (eikä niin vähän) törkypalsta, ehkä täältä helpompi saada asiallisia vastauksia. Itse en lue enää kyseistä palstaa, vaikka voisin varmastikin vastata joidenkin kysymyksiin tms. siellä, mutta suurin osa kirjoituksista siellä pelkkää ****** joten eipä kiinnosta.


    • pöllövaari

      Minusta on kivaa lukea suomi- neitojen tyhmyydestä. Näin tamperelaisena ymmärrän hyvin mustan makkaran makean houkutuksen.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikä se Mira Luodin ohjelma oli?

      Ja onnistuiko hiljaiseksi maksaminen sittenkään, jos myöhemmin sanoo, että tuollaista tapahtunut? Ihmiset alkaa pohtiin
      Maailman menoa
      171
      4767
    2. Haluaisitko enemmän ?

      Haluaisitko enemmän kuin ystävyyden ? M-N
      Ikävä
      169
      1631
    3. Vihjeitä kaivatusta

      Mitkä numerot liittyy sun kaivattuun? Osa puhelinnumeroa, kengännumero tai vaikka asuinpaikan koordinaatit (😊)
      Ikävä
      66
      1457
    4. Rakas mussukka

      anna joku merkki itsestäsi. Pyydän.
      Ikävä
      65
      960
    5. Lieksa missä syy?

      Kun viranhaltijat irtisanoutuu tehtävistä? Museonjohtaja irtisanoutunut. Sivistysjohtaja lähtökuopissa ja Lieksan Kiinte
      Lieksa
      124
      797
    6. Mira Luoti, Vain Elämää

      kausi 8. mukana aluksi mm. Terhi Kokkonen ja Mira Luoti. taustalla myös Danny ja Kashmir. paljonko 1+1 olikaan?
      Maailman menoa
      6
      767
    7. Martina Jeopardyssa

      Telkusta tulee mainos ohjelmasta, missä vilahtaa Martina. Ai vitsi odotan sitä jaksoa, missä Martina on. Pääsee taas näy
      Kotimaiset julkkisjuorut
      191
      741
    8. En olisi uskonut et

      Suhun tutustuminen toisi elämään näin synkän varjon. Surullista kun luulee löytävänsä rakkautta ja saa vain pahaa.
      Ikävä
      66
      739
    9. Niin pettynyt

      Olen suhun ja siihen ettet koskaan kohdannut reilusti
      Ikävä
      52
      732
    10. miehelle naiselta

      Monen naisen kanssa olet lempinyt, mutta mua et saanutkaan 😉
      Ikävä
      75
      720
    Aihe