Ystäviä yliluonnollisia kokevista naisista

fggffgf

Etsin uusia ystäviä yliluonnollisia asioita kokevista tai niistä ainakin kiinnostuneista pääkaupunkiseudulla asuvista naisista.

Olen itse päälle kolmekymppinen, goottihenkinen, yliluonnollisia asioita kokenut ja kokeva nainen. Tällä hetkellä minulla ei ole ystäviä, jotka kokisivat vastaavia asioita, joten olisi hienoa tutustua uusiin ihmisiin, joiden kanssa näistä asioista voisi keskustella, ehkä noin ikäväliltä 25-50.

Olen taiteellinen ja herkkä, luen paljon, tykkään ulkoilla koiran kanssa metsässä, henkiset ja hengelliset asiat, sekä henkinen kasvu ovat minulle tärkeitä.
Tykkään syvällisistä keskusteluista, peli-illoista, hyvästä ruoasta, taidenäyttelyistä, leffailloista, varsinkin kauhuelokuvista. :) Kanssani voi jutella kaikesta maan ja taivaan välillä. Olen rauhallinen mutta iloinen luonne. Koetut elämänkolhut ovat antaneet syvällisyyttä ja empatiakykyä.
Sinkkuna mennään ja ilman lapsia. :)

Tällä hetkellä en ole työelämässä, vaan seuraan unelmaani ja keskityn kirjan kirjoittamiseen, joten jos kuulut niihin, joiden mielestä ystävän kuuluu myös olla työelämässä, sinun ei kannata kirjoittaa minulle.

Etsin nimenomaan uusia tosielämän kavereita ja ystäviä, joten olisi kiva jos asuisit pääkaupunkiseudulla, jotta voisimme ehkä tavatakin joskus ja tutustua myös oikeasti tosielämässä. :)

Jos kiinnostuit, kirjoita minulle: [email protected]

0

117

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Korjaa toki jos...

        Koet että ymmärsin sinut kuitenkin aivan väärin. Jännittäminen on täyttä puppua kun et muitakaan miehiä näköjään jännitä
        Ikävä
        29
        2865
      2. Mitä aiot sanoa, kun ja jos tapaatte seuraavan kerran?

        Oletko päättänyt etukäteen?
        Ikävä
        114
        1150
      3. Koetko sä mitään

        Syyllisyyden tunteita siitä mitä teit mulle?
        Ikävä
        58
        931
      4. Mies muistatko kun näit

        Mut ensimmäisen kerran? Missä se oli? Hyvää yötä.
        Ikävä
        66
        895
      5. Ellen Jokikunnas paljasti somessa ison perheuutisen - Ralph-poika elämänmuutoksen edessä!

        Ellen Jokikunnas ja Jari Rask sekä Ralph-poika ovat uuden edessä. Tsemppiä koko perheelle ja erityisesti Ralphille! Lu
        Suomalaiset julkkikset
        6
        887
      6. olet kaiken rakkauden arvoinen

        Olisinpa kertonut kuinka rakastuin sinuun. Kuinka hyvältä tunnuit siinä lähelläni, kunpa en olisi väistänyt vastapäätyy
        Ikävä
        26
        867
      7. Mikä koirarotu muistuttaa kaivattuasi eniten?

        Koirien piirteet muistuttavat usein ihmisten ja omistajiensa piirteitä.
        Ikävä
        65
        824
      8. Olisi kiva

        Tietää, mitä oikein ajattelet minusta tai meistä? Mitä meidän välillä on? Salattua tykkäämistä, halua, himoa? Onhan tämä
        Ikävä
        37
        820
      9. Oot mun koko maailma

        Ei ole koskaan ollut ketään, joka olisi niin täydellinen minulle kuin sinä mies ❤️ Ikävöin sua🥹
        Ikävä
        75
        754
      10. Nainen, jos kuuntelet ja tottelet, niin sinulle on hyvä osa

        Ominpäin toimiessasi olet jo nähnyt mihin se on johtanut. Olen jo edeltä sen sinulle kertonut ja näen sen asian ja totuu
        Ikävä
        136
        749
      Aihe