Luabay Marivent vai Luabay La Cala ?

neuvosta kiittäen

Otsikon hotellit sijaitsevat Cala Mayor-rannalla lähellä Palmaa. Onko alue tuttua jollekulle tai ehkä jopa nämä hotellit? Kumpiko kannattaisi valita? Löytyvät myös Finnmatkojen listoilta.

1

187

    Vastaukset 1

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • ok hotellit

      Ihan ok lienevät molemmat, vieri vieressä, oltiin viime kesänä Luaby Marriventissa ja oltiin hyvin tyytyväisiä. Merinäköala huoneesta ja hyvin varustettu huone. Aamiainen alkoi onneksi ajoissa eikä tarvinnut tuntikausia norkoilla sitä odottelemaasa ja lajeja löytyi paljon. Ranta vieressä. Uima-allasta ei juuri käytetty, ihmiset makasi ilmeisesti kokonaisia päiviä siinä vieri vieressä taju kankaalla eikä allasta ollut kai tarkoitettukaan uimiseen. Mutta ei haitannut, ranta oli ok. Mentiin ihan aamusta kun ei ollut ruuhkaa, lähdettiin parin tunnin päästä kaupungille ja muualle. Bussilla pääsee Palmaan ihan vierestä, tosin ruuhkassa siihen menee aikaa.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitä tuot pöytään parisuhteessa?

      Siinäpä se kysymys on otsikossa. Mitäpä siis tuot/toisit pöytään parisuhteessa? Oletko mies vai nainen? Koetko sen mitä
      Sinkut
      421
      1823
    2. Martinan bisneksillä ei mene hyvin

      https://www.iltalehti.fi/viihdeuutiset/a/c46da6ab-340f-4790-aaa7-0865eed2336 Yrityksen konkurssihakemus on tullut kärä
      Kotimaiset julkkisjuorut
      300
      1228
    3. 2 km on nykyään liian pitkä koulumatka

      Hesarissa päivitellään lapset joutuu nyt kulkemaan 2 km kouluun jösses. Ruostefillarilla tuo matka menee vaikka miten äk
      Lieksa
      95
      1031
    4. Tiesitkö? Martina Aitolehden isäpuoli on tämä suosittu laulaja

      Martina Aitolehti on seurattu julkisuuden henkilö. Lähipiiriin mahtuu muitakin tunnettuja henkilöitä. Tiesitkö, että Ma
      Kotimaiset julkkisjuorut
      29
      1001
    5. Mikä sinua ja kaivattuasi

      Yhdistää??????
      Ikävä
      58
      926
    6. 66
      906
    7. Sinulle mies

      Kohtaamme jälleen kun on oikea aika. Sitä ei voi mikään eikä kukaan estää <3 <3
      Ikävä
      47
      880
    8. 63
      840
    9. Miia Heikkinen avautui !

      Olipa hyvä kirjoitus, kiitos. Ongelmat mitkä nostat esille on todellisia ja tämä ylimielisyys totta ja se näkyy kaikessa
      Judo
      75
      817
    10. Voiko meidän välit

      Koskaan parantua tästä?
      Ikävä
      68
      814
    Aihe