Etsin uusia ystäviä yliluonnollisia asioita kokevista tai niistä ainakin kiinnostuneista pääkaupunkiseudulla asuvista naisista.
Olen itse päälle kolmekymppinen, goottihenkinen, yliluonnollisia asioita kokenut ja kokeva nainen. Tällä hetkellä minulla ei ole ystäviä, jotka kokisivat vastaavia asioita, joten olisi hienoa tutustua uusiin ihmisiin, joiden kanssa näistä asioista voisi keskustella, ehkä noin ikäväliltä 25-50.
Olen taiteellinen ja herkkä, luen paljon, tykkään ulkoilla koiran kanssa metsässä, henkiset ja hengelliset asiat, sekä henkinen kasvu ovat minulle tärkeitä.
Tykkään syvällisistä keskusteluista, peli-illoista, hyvästä ruoasta, taidenäyttelyistä, leffailloista, varsinkin kauhuelokuvista. :) Kanssani voi jutella kaikesta maan ja taivaan välillä. Olen rauhallinen mutta iloinen luonne. Koetut elämänkolhut ovat antaneet syvällisyyttä ja empatiakykyä.
Sinkkuna mennään ja ilman lapsia. :)
Tällä hetkellä en ole työelämässä, vaan seuraan unelmaani ja keskityn kirjan kirjoittamiseen, joten jos kuulut niihin, joiden mielestä ystävän kuuluu myös olla työelämässä, sinun ei kannata kirjoittaa minulle.
Etsin nimenomaan uusia tosielämän kavereita ja ystäviä, joten olisi kiva jos asuisit pääkaupunkiseudulla, jotta voisimme ehkä tavatakin joskus ja tutustua myös oikeasti tosielämässä. :)
Jos kiinnostuit, kirjoita minulle: [email protected]
Ystäviä yliluonnollisia kokeneista naisista pk-seudulla
ghghhghggh
0
85
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 18711458
- 585459
Taas ryssittiin oikein kunnolla
r….ä hyökkäsi Viroon sikaili taas ajattelematta yhtään mitään https://www.is.fi/ulkomaat/art-2000011347289.html462737- 402385
Vanha Suola janottaa Iivarilla
Vanha suola janottaa Siikalatvan kunnanjohtaja Pekka Iivaria. Mies kiertää Kemijärven kyläjuhlia ja kulttuuritapahtumia131861Valtimon Haapajärvellä paatti mäni nurin
Ikävä onnettomuus Haapajärvellä. Vene hörpppi vettä matkalla saaren. Veneessä ol 5 henkilöä, kolme uiskenteli rantaan,441815Otavassa tapahtuu!
Rakennuspalo, yläkerta tulessa. Henkirikosta epäillään. Tiettyä henkilöautoa etsitään, minkä mahdollinen epäilty ottanut291624Tiedän kuka sinä noista olet
Lucky for you, olen rakastunut sinuun joten en reagoi negatiivisesti. Voit kertoa kavereillesi että kyl vaan, rakkautta411460Tulemmeko hyvin
Toimeen ja juttuun keskenämme? Luulen, että sopisit hyvin siihen ☀️ympäristöön, paljon kaikkea erilaista.♥️mietin tätä s61436Känniläiset veneessä?
Siinä taas päästiin näyttämään miten tyhmiä känniläiset on. Heh heh "Kaikki osalliset ovat täysi-ikäisiä ja alkoholin v381387