Kaksi suomalaismiestä (n. 60 v.) bongattu Bangkokin Soi Cowboyllä. Toisen paidassa luki teksti WÄRTSILÄ.
Hyvää mainosta Wärtsilälle? Minkälaisia ajatuksia herättää?
Joku kuitenkin kysyy, mitä itse siellä tein. Nautin yhden oluen ja harjoittelin englantia paikallisen naisen kanssa.
Soi Cowboy
12
980
Vastaukset
- stand F2
http://www.wartsila.com/en/events/power-gen-asia-2013
Meitä on täällä yli 100 hengen joukko ja KAIKKI käymme CowBoy:lla, KOSKA SIELLÄ ON HAUSKAA, niinkuin sinullakin LadyBoysi kanssa.
Tule käymään messuosastollamme ! tarjotaan Changit ! - tekemisen puute
Tyypillinen suomaalainen matkaaja olet. Tarkkailet muiden tekemisiä koska elämäsi on tylsä. Suomessakin tarkkailet naapuriesi tekemisiä. Säälittävä tapaus olet.
- gkjhvuhvkuhvmuhvjbh,b
Joo, se oli toi viides kaveri oikealta kuvassa.
- Wärtsilän poijjaat
gkjhvuhvkuhvmuhvjbh,b kirjoitti:
Joo, se oli toi viides kaveri oikealta kuvassa.
http://thaimaabangkok.blogspot.com/2010/11/thaimaa-bangkok-soi-cowboy.html
siinä teille muillekin Wärtsilän pojille infoa, että pääsette kollegoidenne kanssa nauttimaa todellisesta Thaimaasta. - hjorot hjelevataan
Wärtsilän poijjaat kirjoitti:
http://thaimaabangkok.blogspot.com/2010/11/thaimaa-bangkok-soi-cowboy.html
siinä teille muillekin Wärtsilän pojille infoa, että pääsette kollegoidenne kanssa nauttimaa todellisesta Thaimaasta.Ainoa h.u.o.r.a täällä olet sinä, Sika ÄlämölöAmalia. Mutta sun "pisneksethän" tunnetaankin.
- kauppatapa Aasiassa
Kyllä homma on vaan niin, että jos Aasiasta meinaat kauppaa saada aikaiseksi, Soiden ilot on tunnettava ja asiakas siellä maasutettava, muuten ei päättäjä osta.
Hienoa että hakevat sieltä uutta markkinaa ja edes jonkinlaista työtä Suomen maahan. Go Boys go ! - muutetaan RUSsijaan
eiköhän vain eletä tässä sikaamaliain mahvian ihanneyhteiskunnassa, jossa RäsäsPäev ja sun muut ANKEUTTAJAT Hyssälät ajavat meidät hieromaan toistemmme perssieitä, muita töitä ei kohta enää ole, kun nussivat pilkkujaan !!!
- Utelias Urpo-ko
Kuinkas aloittaja itse oli pukeutunut?
Ettei olis ollut farkuista katkaistut tiukat homofilshortsit,palmupaita ja vyölaukku.Isossa päässä Amazing Thailand-lippis- stand F2
Tuntomerkit osui juuuri minuun!
- tai narunjatkoksi
stand F2 kirjoitti:
Tuntomerkit osui juuuri minuun!
stand F2 = stand fail two times
hae sinistä nappia
- HÄ HÄHÄÄ
VEIKÖ VÄRTSILÄN SÄLLIT SUN IHASTUKSES ?
tulitko kämmenelles- Rock vaari
Menkää välillä Bangkok 26 Rock Bubiin.VVaihtelun vuoksi.Hyvä meininki,aina.Live bandit esiintyy joka ilta.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja2072814Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1672501Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1061162- 66968
Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies119962Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait267942Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka317909Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a20899Lapsien pakko kasteesta on luovuttava.
Eikö olisi parempi siirtää kaste rituaali rippikouluun,kun 15v.tietävät jo itse haluaavatko tulla kastetuksi juutalais-k505852Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22758