Suomen suurin scifi- ja fantasiakirjallisuuteen keskittyvä sivusto, Risingshadow.fi, on avattu uudistuneena 2.10.2013. Uudistuksessa olemme parantaneet erityisesti sivuston tietoturvaa ja käyttäjille tarjottuja palveluita.
Risingshadow esittelee tulevaisuudessakin monipuolisesti kotimaista ja ulkomaista genrekirjallisuutta. Kirjatietokanta, keskustelualue, kirjahyllyt ja muut palvelut ovat kokeneet suuria ja pieniä parannuksia. Tervetuloa sivustolle tutustumaan tarkemmin uudistuksiin! Vanhat tunnukset toimivat normaalisti myös uudistuksen jälkeen, ja vanha keskustelualue löytyy sivustolta arkistona.
Syksyn aikana uudistustyö jatkuu pienemmin askelin. Erityisesti kaikki käyttäjäpalaute on siis tervetullutta. Nyt on hyvä hetki myös palata sivustolle pidemmän tauon jälkeen: uudistunut keskustelualue on kaikille käyttäjille yhtä tuore ja avoin uusille keskustelulle. Päivityksen ansiosta sivuston pitäisi nyt olla myös entistä nopeampi.
Risingshadow.fi sivustolla vierailee vuosittain yli miljoona kävijää. Olethan sinä jatkossakin yksi heistä - tervetuloa uudistuneelle sivustolle!
Risingshadow.fi on uudistunut
Risingshadow
0
134
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Poliisi: Kymmenhenkinen pohjalaisperhe ollut vuoden kateissa kansainvälinen etsintäkuulutus Poliis
Poliisi: Kymmenhenkinen pohjalaisperhe ollut vuoden kateissa – kansainvälinen etsintäkuulutus Poliisi pyytää yleisön apu2742432Tässä totuus jälleensyntymisestä - voit yllättyä
Jumalasta syntyminen Raamatussa ei tässä Joh. 3:3. ole alkukielen mukaan ollenkaan sanaa uudestisyntyminen, vaan pelkä3001314- 1081211
En kadu sitä, että kohtasin hänet
mutta kadun sitä, että aloin kirjoittamaan tänne palstalle. Jollain tasolla se saa vain asiat enemmän solmuun ja tekee n831211Oisko mitenkään mahdollisesti ihan pikkuisen ikävä..
...edes ihan pikkuisen pikkuisen ikävä sulla mua??.. Että miettisit vaikka vähän missähän se nyt on ja oiskohan hauska n581155Noniin rakas
Annetaanko pikkuhiljaa jo olla, niin ehkä säilyy vienot hymyt kohdatessa. En edelleenkään halua sulle tai kenellekään mi811106- 44972
Helena Koivu : Ja kohta mennään taas
Kohta kohtalon päivä lähestyy kuinka käy Helena Koivulle ? Kenen puolella olet? Jos vastauksesi on Helenan niin voisi67907Au pair -työ Thaimaassa herättää kiivasta keskustelua somessa: "4cm torakoita, huumeita, tauteja..."
Au pairit -sarjan uusi kausi herättää keskustelua Suomi24 Keskustelupalvelussa. Mielipiteitä ladataan puolesta ja vastaa22860- 33777