NRJ:n aamupojat, otitte kantaa Itämeren lohesta nousseeseen kohuun. Niin että se on turhaa, lohtahan löytyy aina kalatiskiltä.
Eiköhän ole parasta, että keskitytte vaan siihen makkaran syöntiin, mikä on ulkoisen habituksenne perusteella ollut lähellä sydäntänne koko pienen elämänne. Ja jätätte kala-asiat heille, jotka siitä oikeasti jotain tietävät ja välittävät.
NRJ:n aamupojat
jasuuuu1
2
519
Vastaukset
- Kiitos!
Juu, Suomi24-forumin TV-maksu-palstan kautta tämäkin palaute on varmasti mennyt edesmenneille Radio NRJ:n Aamupojille perille. Hyvä valinta.
- Anonyymi
Aamupojat vois haastatella Jasper Pääkköstä aiheeseen liittyen.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1901965
- 1131063
- 1141052
Koillis motor
Kyllä on mennyt palvelu alas ku lehmänhäntä, sovitut asiat ja luvatut soitot pitää hoitaa eikä tehä oharia, täysin tumpa21775- 53720
Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä32663ABC: n kahvilan uusi nimi matkimalla
Kahvia ja virvokkeita myytiin aikoinaan ÄKKI-VANNIN KAHVILASSA Haapavedellä ja paikalliset sanoivat sitä haussia "Tuhann42618Kylillä ei ole näkynyt? Missä luuraat nainen?
Olisit soittanut mulle nainen. Oltais voitu nähdä vaikka laavulla. Miksi pelkäät minua? Eihän siinä ole mitään järkeä. m175557Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..45528- 9492