Siis miten niiku joku pillu voi olla hyvä? Mikä hyvän pillun määrittelee? Ja mitä väliä sillä ulkonäöllä (pillun) siis on ? Seksissähän tärkeintä on se tunne?
Pojat asiaa pillusta
Oonihakysymysmerkkin
171517
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 17
Vanhimmat
Ei sillä ulkonäöllä ole mitään väliä, jossei ole kova nuolemaan. Vähän ikävää nuolla jos ajattelee koko ajan et "mikäs vittu se tommonen on?" mutta asiaan; sellanen pillu on paras mikä on sopivan tiukka ja märkä. Eli jos tyttö kostuu helposti&kunnolla.
Kiitos vastauksesta
Hyvä pillu= märkä, liukas, tiukka, posliini, viiva
Minusta paras on siistitty muttei posliini. Helposti näkyviin tulevat häpyhuulet plussaa. Samoin herkkä kostuminen. Toisaalta, ei haittaa vaikkeivät häpyhuulet olisi aivan samankokoiset ja symmetriset.
Ei kai sillä pillun ulkonäöllä ole kauheasti väliä ainakaan minulle. Tärkeämpää on, millainen tyttö sen pillun omistaa.
Semmoinen paksut isot häppärit, mutta pikkuhäppärit ei sais näkyä kovin ulospäin ja jos posliini niin plussaa. Sillälailla että nätisti napottaa ja tietysti liukas. Mutta ei karvatkaan haittaa. Nykyisellä tyttikselläni on luontaisesti posliini, paksut symmetriset isot häppärit. En kyllä kyllästy katselemaan niitä.
Mary Queenilla taydellinen
Posliini, viivapillu, tiukka.
leipä
Paksut ja pulleat isot häpyhuulet ja kunnon häpykukkula ja sit että siinä raon etuosassa on sellainen kuin hymykuoppa ja pieni karvatupsu.
Mut eihän sille voi mitää, turha tälläsii on ku tulee vaa mielipahaa
Niin kuin sanoit: SE TUNNE !!!!.......kun pillu kietoutuu tiukasti kalusi ympärille !!!!!
Sinöhän sitä pillua oletkin varmasti saanut...
Minkä- ikäisen naisen kanssa voisit seksiä harrastaa. Nyt olisi tarjolla 37v ihana nainen.
Hän on posliini ja suostuu nuorien poitsujen kanssa jopa yhdyntään. Eli haluaa opettaa 12-16v poitsuja seksin saloihin....Niin hän on vaimoni.
Laitan tuohon puh.Numeroni ,jos haluatte.....saatte laueta sisään,koska e-pillerit ovat käytössä.
Ja sinäkö sitten olisit siinä kummina?
En olisi! Meillä on tuo vierashuone erikseen, Neliöitä kodissamme on 320m2,joten tilaa riittää.