Kuningas Kopponen - Babylon will burn

11309
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

Jori on fiksuin ja lahjakkain tyyppi tuolla talossa. Puhuu asiaa. Sit siellä on nuo tyhjäpäät Alex ja Sara, jotka elää yhä ihan edellisellä levelillä. :) Ne ei edes halua kuulla elämästä mitään. Siksi kai menivätkin BB-taloon.

Äänestä

Tuollaista huumoria pelkäävät ja sai rangaistuksen. Aleks on nolannut itsensä täysin ja saran nyt tietääkin tyhjäpääksi. Alkuun sentään noudatti hyvää ohjetta, parempi olla hiljaa ja esittää tyhmää kuin avata suunsa ja poistaa kaikki epäilykset.

Äänestä

Niinpä. Sara on jotenkin liian tosikko. Halus tulla taloon ettei naamaa unohdettaisi vielä. Miten sitä voisi unotaa, kun ei oo kasvotkaan tulleet vielä esiin. Alex tuli sinne, kun Seiska soitti ja pyysi. (Villi veikkaus, mutta luultavasti tosi.)

Veikkaan, että Jori ja Niko ovat finaalikolmikossa. (Jori on kansansuosikki ja Niko kaiketi lyö sittenkin Alexin lopulta. En tiedä mitä homot miettii, mut suurin osa Nikon faneista on tyttöjä. Se ratkaisee.

Äänestä
  • Vittu toi homo on vammanen kun ei kestä kuunnella tuollaisia juttuja. Jori voittoon!

    Äänestä

  • Äijä24 kirjoitti:

    Vittu toi homo on vammanen kun ei kestä kuunnella tuollaisia juttuja. Jori voittoon!

    Vittu mikä valittava neiti!

    Äänestä

  • Äijä24 kirjoitti:

    Vittu toi homo on vammanen kun ei kestä kuunnella tuollaisia juttuja. Jori voittoon!

    No ei todellakaan tota itteään täynnä olevaa kusipäätä voittoon. Jori ulos pullistelemaan, huumeveikko.

    Äänestä

Missä on videolla se, että Kopponen kehotti menemään kirveiden kanssa eduskuntatalolle, puheet presidentistä yms. Kopponen suosii myös huumeidenkäyttöä ja ne pitäisi sallia hänen mielestään. Muistakaa, et hänet on tuomittu huumeidenkäytöstä.

Äänestä
  • No kyllä sietäis pistääkkin koko eduskuntatalon maantasalle ja mitä vikaa huumeveikoissa? Usein paljon lepposampaa porukkaa kuin kännirettelöitsijät.

    Äänestä

toi video poistettii..

Äänestä
  • jori on niin paras. rakastan juuri tuollaista läpändeerusta, kunnon vedätystä ja sarkasmia. ja jengi ottaa TODESTA. toi on niin hauskaa. noi vauvapissikset ei vaan tajuu.

    Äänestä

En tajua puheita ton Jorin suosiosta, mun mielestä ei ole mitenkään erityisen suosittu tai tunnettu. Lisäksi hänen huume- ja rattijuoppoustuomionsa yhdistettynä talossa näkyneisiin juttuihin, eivät todellakaan edistä hänen imagoaan. Todella outoa käytöstä/juttua näkynyt. Ei voi tommnen voittaa............

Äänestä

Kommentoi aloitusta


p a r h a u t t a kirjoitti:

http://www.youtube.com/watch?v=DgsfLMQHHws

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu