Anu vai Jori?

bilekuningatar

Ihan varmasti Anu on miljoona kertaa kiinnostavampi. Todellinen julkkis lisäksi. Onnistui sentään nappaamaan Ratian pojan.

Avioehto? voi estää eroamasta.

2

132

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Hohhoijaa

      Joo, kyllä Anu rahan päälle ymmärtää.

      • Joooori Joooori!!!!

        En missään nimessä soisi Anulle sitä voittoa ja sitä rahapottia. Anu on hyvissä rahoissa ja siitä hänellä ei tule olemaan puutetta, Anun vanhalla äijällä on rahaa ja sitä Anu osaa kyllä käyttää. Jorille suon voiton, hän on ainoa kilpailija joka ansaitsee voiton! Sara on seinäruusu, Miss xxxxxxxxxl on sitä itteään, homot on sairaita, Anulla on miljoonia ja Jori on ahkera yrittäjä joka on tehnyt töitä saavuttaakseen asemansa yritysmaailmassa, Hänen kuuluu nyt voittaa tämä skaba!


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. 134
      3723
    2. Putin lähti takki auki sotaan....

      Luuli, että kolmessa päivässä hoidetaan, nyt on mennyt 3,5 vuotta eikä voitosta tietoakaan. Kaiken lisäksi putin luuli,
      Maailman menoa
      82
      3214
    3. SDP ylivoimainen ykkönen

      En ole koskaan viitsinyt käydä äänestämässä, mutta nyt SDP:n etumatka on niin kutkuttava, että pakkohan se on vaivautua.
      Maailman menoa
      85
      2614
    4. Suomalainen lähti ilman takkia sotaan

      Malli oli "kajander", johon kuului pelkästään kokardi, ja sotilaan itse metsästä katkoma puukeppi ryssien huitomiseen.
      Maailman menoa
      7
      2416
    5. Polttomoottoriauto on köyhän merkki

      Kun ei ole varaa ostaa sähköautoa, niin joutuu köyhän autoa käyttämään.
      Maailman menoa
      244
      2343
    6. Patteriauton ovia ei saatu auki - kuljettaja koki hirvittävän kuoleman!

      ”Oviongelma johti kuskin kuolemaan kolarissa – tämä ratkaisu saatetaan kieltää kokonaan Sivulliset pyrkivät tempomaan a
      Maailman menoa
      39
      2206
    7. Näitä venäjä-faneja tuntuu edelleen vaan riittävän - kummallista

      ja lähinnä siis ihan suomalaisia. Mitä hienoa ja hyvää he näkevät maassa joka on diktatuuri, maassa jossa ei ole sananv
      Maailman menoa
      53
      1099
    8. Mies älä

      Odota enää vaan toimi. Pieni vinkkivitonen 🫰💥
      Ikävä
      42
      959
    9. Harmittaa ettei paluuta entiseen enää ole

      Paluuta entiseen ei ole koska pilasit kaiken.
      Ikävä
      95
      948
    10. Mä tiedän

      Että sä tiedät, että mä tiedän, että sä tiedät. Me molemmat tiedetään. Onko näin?
      Ikävä
      53
      839
    Aihe