Awkward

No ei nyt sinänsä noloa mutta minkä kokonein penis
13-14v pojalla kuuluisi olla?
Mietin vain mikä se keskimäärin on
omani on (cm) noin 12
3115
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

12cm löysänä on iso, 12cm erektiossa ei niin iso, mittaile pari vuoden päästä uudelleen.

Äänestä

Mul on 16cm pystys...

Äänestä

ahaaa 18cm sojo

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kysymysmerkki? kirjoitti:

No ei nyt sinänsä noloa mutta minkä kokonein penis
13-14v pojalla kuuluisi olla?
Mietin vain mikä se keskimäärin on
omani on (cm) noin 12

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu