Käynti kuivaushuoneessa

Pojanklobbi

Alku-illasta kotiin tulessa, kävin katsomassa kuivaushuoneesa olisiko siellä taas kiihottavia pikkuhousuja joihin voisin heittää mällit, kun koko päivän oli ollut kiimainen olo. Ilokseni huomasin narulla usempia stringejä eri väreissä. Hipelöin niitä hetken antaen mielikuvituksen laukata ja availin housujeni nappeja.

Otin hiljalleen turpoavan kaluni käteeni ja aloin vedellä sitä samalla kun valitsin mielekästä pikkaria. Nappasin narulta tummanpunaiset satiini stringit ja kiedoin ne kaluni ympärille. Aloin runkata kovettuvaa kalua voimakkaamin, ihanan satiinin ympäröimänä.

Samassa kuivaushuoneen ovi avautui. Suorastaan jähmetyin paikalleni. "Sinäkö se olet" kuului samalla hämmästynyt mutta kiinnostunut naisääni. Käännyin hitaasti katsomaan toinen käsi vehkeellä ja näin b-rapun noin 40w rouvan ovella. "Olenkin miettiny kuka mun stringejä käy aikaajoin sotkemassa.....spermalla" hän sanoi ja sulki oven astuessaa sisään. Hämmästyin siitä, että hän käytti kyseisiä alusvaatteita. "Ööö...en kyllä olisi arvannu, että te näitä käytätte" sopersin hänelle. "Oi, kiitos...eikä tarvitse teititellä, sano Maija vaan" hän sanoi ja tuli lähemmäksi minua. "Olen huomannut spermasi pikkareissa ja laittanut ne silti jalkaani...se kiihottaa minua" Maija sanoi matalemmalla äänellä.

"Minkäslainen ase sitä syöksee" Maija siirsi käteni kaluni päältä ja otti stringinsä pois. Kaluni oli jo veltostunut mutta silti Maija nyökytti hymyillen. "Ja nämä sä halusit sotkea nyt" hän sanoi nostaen tummanpunaisia stringejään minua kohti. Nyökkäsin. Maija otti kullini käsiinsä ja alkoi vedellä esinahkaani edes takas. Nielaisin ja katselin Maijaa joka kovempaa ja kovempaa runkkasi jyrkästi seisovaa ja suonikasta kaluani. Hän kyyristyi alemmaksi ja sylkäisi paksuun terskaani ja toisella kädellä hieroi kassejani. Hän imaisi terskan suuhunsa. Hänen lämpimät ja pehmeät huulensa tuntuivat ihanilta terskallani josta ne alkoivat valua alemmaksi vartta pitkin.

Maija lutkutti syljen tirskuessa huulien välistä ja aloin jo tuntea valtavan lastin purkautumisen olevan lähellä. Jalkani ja alavatsani alkoi jäykistellä ja Maija nousi seisomaan jatkaen kivikovan kullini runkkaamista. Hän aavisti myös laukemisen ja laski college housujaan alemmaksi. Hän asetti kullini pikkareidensa eteen ja lauksin samalla, lennättäen valtavan määrän spermaa hänen jaloissa oleville pikkuhousuille.

Hän pyyhki terskani vielä niihin ja veti housut takaisin jalkaan. "Nythän mun pitää nämä tuoda pesuun" hän sanoi hymyillen. Hän alkoi kerätä pyykkejään koriin vihellellen, laitoin kaluni takaisin housuihin ja poistuin kuivaushuoneesta.

2

4346

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • osakkeen omistaja

      Oliko Maija muuten varannut kuivaushuoneen asianmukaisesti? Meidän taloyhtiössä jotkut vie pyykkiä noin vain varaamatta aikaa, höh!

    • mek

      Seuraavan kerran pääset kunnolla naimaan sitä maijaa ja saat siitä vanhemman rouvan joka opettaa sinua seksin merkeissä ja hyvä vakipanon.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitäs peitsarissa on tapahtunut eilen illalla

      Mikkelissä iso poliisioperaatio https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/39ef020c-2d81-4d72-b720-651f458ba3e2
      Mikkeli
      81
      2234
    2. Saana airola ja. muusikko spekulaatiota

      Saara airolan kirja muusikko mies. Oisko redrama tai lauri tähkä? Saana oli 13 v vuonna 2014 Tekoäly sanoo : tähkä Julki
      Yhteiskunta
      13
      1918
    3. Mistä löytää kadonnut motivaatio?

      Mikä neuvoksi, kun oikein mikään ei enää jaksa huvittaa eli ei ole motivaatiota tehdä mitään? Joka päivä ajattelen, että
      Sinkut
      129
      1792
    4. Miten kuvaisit tunteitasi

      tällä hetkellä?
      Ikävä
      151
      1378
    5. Jos saisit palata takaisin johonkin vuoteen

      Mikä vuosi se olisi? Ja mitä siinä hetkessä tapahtuisi?
      Ikävä
      138
      1247
    6. Mikä estää?

      tapaamisen, suhteen aloittamisen?
      Ikävä
      85
      866
    7. Miksi ETTE suostu selvittämään . . . . . ...

      Asioita jotka jääneet selvittämättä toisen osapuolen kanssa? Kertoisitteko miksi ette suostu? Vaikka teidän mielestä
      Ikävä
      186
      822
    8. Mitä jos saisit selville

      että kaivattusi tekee susta pilaa?
      Ikävä
      174
      816
    9. Wille Rydman on kansalaisten mielestä huonoiten onnistunut ministeri

      Onneksi olkoo Wille kärkipaikasta! Oletkin sen eteen tehnyt hartiavoimin töitä. "Ministeri Wille Rydman (ps) on kansala
      Maailman menoa
      436
      740
    10. Eilinen

      Herättikö eilinen jotain ajatuksia?
      Ikävä
      52
      602
    Aihe