Parkkisakkoja opiskelijoille

Pysäköinninvalvonta teki valvontaiskun Imatran ammattikoululle. Useita autoja sakotettu koulun alueella. Venäläiset saavat jättää kulmilla autonsa miten sattuu, eikä siihen puututa millään tavalla.
7254
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

n.10 mopoa sai sakot ammattikoulun takapihalla paikoilla joissa lukee VARATTU 1.11 - 31.3!!! Taitaa olla kaupungin rahat lopussa...

Äänestä

mietis idiootti paljonko ne venäläiset tuo rahaa imatralle??

Äänestä
  • Oli pällikkä kysymys pysäköinnistä

    Äänestä

Ei niistä rahoista paljon kaupungille jää

Äänestä

ITe vielä kun olin amiksessa, niin sieltä parkeista ei ikinä löytyny tyhjiä paikkoja jos esim. meni klo 10:ksi kouluun. Jouduin monta kertaan jättämään Citymarketin -parkkiin tai lukion eteen.

Äänestä

Te tulevat suorittavantyöntekijät voisitte käydä vaikka hiihtämällä koulussa, niin kasvaisi hyvä peruskunto tulevia duunariammatteja varten.

Äänestä
  • mut ostetaan me sulta hampurilaisia mäkkäristä älä valita.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


40e kirjoitti:

Pysäköinninvalvonta teki valvontaiskun Imatran ammattikoululle. Useita autoja sakotettu koulun alueella. Venäläiset saavat jättää kulmilla autonsa miten sattuu, eikä siihen puututa millään tavalla.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu