No niiin! 01 tytölle seuraa skypessä:)

01 syntyneelle tytölle ihan muutenvaan juttuseuraa skypessä.
Laittakaa skypejä jos haluutte,.
9164
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

pedari!!!!!

Äänestä

OSB!!! en todellakaan ole!!!!!

Äänestä

eiks skype oo aika old school?

Äänestä

valto10 mäki oon 01 mut poika

Äänestä

jagetzunaattori

Äänestä

ville27

Äänestä

sori olen pedofiili :/ haluan raiskaa kaikkia pieniä tyttöjä

Äänestä
  • Vitun jammu 2 mul on pillu märkän

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


01skype kirjoitti:

01 syntyneelle tytölle ihan muutenvaan juttuseuraa skypessä.
Laittakaa skypejä jos haluutte,.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu