Ekaa mopoa tytölle ;)

Heii elikkäs ettisin mopoo, oon tällanen 15 v tytsy ja haluisin jonkun hyvän mopon, oon aatellu gileraa, mutta ehotelkaa toki! ;)
578
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Riippuu vähä kui pitkä oot.. Derbi on yks hyvä merkki.. Sitte tietysti on noit muitakii..

Äänestä

Etsitkö skootteri mallista vai jotain isopyörästä niistä muutama hyvä:Rieju,Derbi,Peugeot,Gilera,Aprilia

Äänestä

voi helvetti. moponeitsyt XD

Äänestä

Joo eli olis tommone solifer 50s 2012 musta 4t hyvä kuntone on kilvissä.
mutta tarvii porautukset pakoputken pulteille ja uuden akun ja kaasarin.

Äänestä
  • Voisin lisätä tähän että sulla on ehkä luumuin mopo ikinä, ja miten se on hyväkuntonen jos pitää uusia samantien puol mopoa?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Moponeitsyt ;) kirjoitti:

Heii elikkäs ettisin mopoo, oon tällanen 15 v tytsy ja haluisin jonkun hyvän mopon, oon aatellu gileraa, mutta ehotelkaa toki! ;)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu