elikäs eräs tumma mies on selvästi osoitanut kiinnostusta,miten ystävyys näkyy? hän asuu aika etäällä ja näemme joskus ja yleisellä paikalla.hänellä olisi paljon kerrottavaa mutta liiat tuttavat sotkevat aina jutut.mitä kortit kertoo?hän on tulisilla hiilillä.
4-smile,kun ehdit tulkita
kohtaamiset ,rosa
359
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Hmm.., kuulostaapahankalalta :(
Mennyt
uudet mahdollisuudet- uudet kujeet. Oot mennä vipeltäny täynnä toivoa ja salaa ajatellutkin, et homma on jo taputeltu, mitä tulee tummaan kaveriin, joka ei liene mikään tyhjätaskukaan ja kyllä täällä on sulla erittäinkin lämpimiä tunteita ollu ja sopusointua.
Nyt
Jossakin rahasopimusasiassa ilmenee jotain ja jo varautunut siihen, et pikkusen tunnet jääväsi jostain paitsi ja tulossa onkin aika iso muutos, jota sun on vähä vaikea sulattaa ja nää liittyy sydämen asioihin
Tulee
Vaalea aikuinen mies, josta alat haaveilla, et olis jotakin muutakin kun vaan ystävä. Kuljet kohti uuden vaiheen alkua, vaikka haasteitakaan ei puutu ja kasaatkin hartioilles aikalailla kannettavaa ja aika paljon asiat ajatuksiasi sotkevat.
No sitte kuulet jostain ristiverisestä miehestä - tää voi olla tuo tumma mieskin, sen kortti meni jo.. Tulee joku yllättävä tieto ja nyt on hyvä pitää töppöset maan kamaralla. Joudut tekemään jonkun ratkaisun, vaikka kuinka pää pilvissä liihottelisitkin. Vähä työtä tää vaatii
Tilanne elää ja itekses mietit omaa kohtaloasi ja miten saada koti oikeinpäin. Jokin viesti tulee ja joudut kohtaamaan tosiasioita. Jotakin tulee siis vääjäämättä.
Arvojen uudelleen asettelua ja tarvit siinä kaiken päättäväisyytesi.. Sit.., joko täällä on 'lapsi rikas' aikuinen vaalea mies - tai sitten tuee viestejä joka ilmansuunnasta.
Kilpailu on kovaa ja stressaannut, kun niin onnistua haluaisit. Joku vaalea nainen puhuu p****a senkun ehtii ja tasapainon kans on vähä tekemistä On tääl joku ristiverinenkin nainen
Täällä on tulossa helkkarinmoinen kissatappelu, kun sulle ehdotellaan ties mitä tulevaisuuden suunnitelmies suhteen. Sulla taitaa olla uotto olla katkolla johonkin petolliseen naiseen.
Kyllä sulla on onnistumisen avaimet käsissäsi ja kun osaat valintasi tehdä - myös kaikki syy iloon ja juhlaan. Harmonian säilymisen suhteen, on aika kovasti työtä.
Sit tulee täysin puskista jotain, jonka kautta onnistutkin, mitä tulee johonkin mikä on eri paikkakunnalla. Täällä on vaalea nainen ja muutosten tuulet alkavat puhallella, mitä tulee kotiasioihin. Oikeus tapahtuu, harvemmin tavattuun ystävään liittyen. Sua kyllä ahistaakin ja harmittaa. Kuitenkin.., oot aika hilpeelläkin mielellä jonkun takia johon liittyy ero/eroon pääseminen jostakin ja vielä on tulossa joku juttu, joka voi olla todella ravisteleva ja vaikea asia ja se kysyy kyllä aika paljon se voimia kysyykin.
En nyt kyllä osaa sanoa tästä mitään. Näyttäis, että tässä tapahtuu vielä jonni verran asioita, ennenku sieltä eri paikkakunnalta tulee jotain, joka sekään ei vaikuta menevän ihan niinku strömssassa...
Voihan se ola joku muukin juttu, en tiedä.
En oo oikein nyt iskussa, sori
kiitos.miksi kissatappelu-huii.mites tämä varakas tumma mies...juttu etenee...jos katsot siihen
nostatko kortit vielä näille kysymyksilleni....