Imesh

jos haluat hyvän hakukoneen niin lataa tämä ei pitäisi tulla spywarea

http://www.imesh.com/buddies/download.php?id=i635aklc31fef1cbb3ae
3385
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

spywarettoman imeshin niin lataa tämä:
http://www.im-l.com/iml/

perusversio imeshistä sisältää yhtä paljon spywarea kuin kazaakin... periaatteessa ei ole mitään merkitystä käyttääkö imeshiä vai kazaata (tai lite versioita) sillä kumpikin käyttää samaa fasttrack-verkkoa

Äänestä
  • mulle ei tuu tosta normaalistakaan versiosta spywarea

    Äänestä

  • LoLLoPeLLe kirjoitti:

    mulle ei tuu tosta normaalistakaan versiosta spywarea

    cydoor
    gain
    my search
    new.net
    relevant knowledge

    kerrotaan jopa ihan siellä sivuilla...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


LoLLoPeLLe kirjoitti:

jos haluat hyvän hakukoneen niin lataa tämä ei pitäisi tulla spywarea

http://www.imesh.com/buddies/download.php?id=i635aklc31fef1cbb3ae

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu