Kertokaa, miltä tuntuu menettää neitsyys..
Tytöt!
Tytöt!
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Puhkase ite se ihmee kalvo sielt su vaginasta työntelemäl vaik banaania sinne orgasmiin saakka ja totuttelet itse siihen eka ja sitte vasta annat pojan panna sua
T. 15v poika
http://j.gs/2v58
ei se satu, jos et oo kuiva. itsellä ei ainaskaan sattunu (: edetkää vaan rauhassa nii kyllä se siit (: kuha muistat sen että sulla on sanan valta siihen, että jos se sattuu että lopetatte! :)
Toisia kuulema sattuu ja toisia ei. Asiaa ei kuitenkaan kannata pelätä, kuten itse pelkäsin todella pitkään. Loppujen lopuksi kun rohkaisin mieleni, niin olo tuntui hieman typerältä kun ei siis sattunut ollenkaan. Toisaalta olen iloinen, että eka kerta tapahtui ihanan ihmisen kanssa. Mieti tarkkaan kenen kanssa ja milloin olet valmis ensimmäiseen kokeiluun.
Pojat: Muistakaa, että tytön seksin harrastamiseen (eka kerta) liittyy usein kaksi vahvaa pelkoa.
1) Se, että sattuu aivan perkeleesti
2) Se, että poika kertoo kaikille tapahtumasta jälkikäteen
Tukekaa älkääkä painostako seksiin. Ja pitäkää suunne kiinni. Kel onni on se onnen kätkeköön.
Kyl sattuu vitusti. Ei kannata. Ryhdy lesboks, ni ei satu.
Jos mietit sattuuko se, varmasti sattuu. Sun pitää olla rentona ja märkä.
Se on myös tapauskohtasta, itse puhkaisin oman kalvoni tyydyttämällä ja sattui aivan helvetisti. Ei ainakaan sattunut oikea yhdyntä enää. Jollain se ei tunnu yhtään.