Niko voittoon!!!!

Aatelkaa kuin hemmetin tylsä toi viimiset kolme viikkoo tua ois ollu seurata jollei Nikoa olisi ollut!! Niko on niin ihana, ei sitä voi inhota. Ihanan dramaattinen ja aito ja koko ajan on seurattavaa kun Niko puuhastelee jotain. :) jori on ihan mielipuoli, sille pelurille en voittoa soisi. Kuka muu vaan mut ei jori.
1276
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

Näin juuri, äänet Nikolle ihan turbona.

Äänestä
  • Nikolle miinusääniä turbona.

    Äänestä

Nikolle voitto , JUU DDDD

Äänestä
  • Jori voittoon!

    Äänestä

  • jori Best! kirjoitti:

    Jori voittoon!

    Niksu sanoi äsken et sillä on peppureikä kipeenä... Voivotteli et toivottavasti olis ehtooks kunnossa kun haluaa munan sinne..

    Äänestä

Niko is best

Äänestä
  • Ei todellakaan Nikoa voittoon. Jori voittoon.

    Äänestä

  • Äijä24 kirjoitti:

    Ei todellakaan Nikoa voittoon. Jori voittoon.

    Sehän olis huikeeta, että voiton veis vanha narkkari ja rattijuoppo. Kirsikka-vaimo sais tissit ja laittais avioeron loppuun asti. Jori A. sais jäädä keskenään poseeraamaan suu täynnä tupakannatsoja ja maksamaan elkkareita. Anu ehkä lohduttais.

    Äänestä

Niko saanut jo 40% äänistä ilta sanomien kyselyssä! Niko vie murska voiton! Jeeee hyvä hyvä!! :)

Äänestä

nikolle kuuluu voitto,hauskin kaikista.
anu on myös hyvä,mutta ei edes asu suomessa,joten äänet nikolle!

Äänestä

Nikolle tsemppiä ja voitto

Äänestä

Ihan sama kuka on kaunein, kuka älykkäin, kuka seksikkäin..

Tärkeintä on kuka on VIIHDYTTÄVIN.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Äänet Nikolle!!!!!! kirjoitti:

Aatelkaa kuin hemmetin tylsä toi viimiset kolme viikkoo tua ois ollu seurata jollei Nikoa olisi ollut!! Niko on niin ihana, ei sitä voi inhota. Ihanan dramaattinen ja aito ja koko ajan on seurattavaa kun Niko puuhastelee jotain. :) jori on ihan mielipuoli, sille pelurille en voittoa soisi. Kuka muu vaan mut ei jori.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu