ios7 ja kuvat

Päivitin iphone 4s:ni ios7 ja nyt kun otan kuvia kameralla, osa niistä näkyy mustina albumeissa,, mikä neuvoksi? onko muille käynyt näin?
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Joku ohjelma sekoittaa ne kuvat, on käynyt.
Yksi ohjelma mikä tuota tekee on Animation Desk.

Äänestä

jos tietäisin mikä ohjelma tuota aiheuttaa ja poistaisin sen niin alkaisivatko kuvat taas näkyä?

Äänestä
  • Sitä en muista, kokeile siirtää ne kuvat itunesiin tietokoneelle ja katso onko ne vielä kunnossa vai onko ne menneet pilalle.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


appelle kirjoitti:

Päivitin iphone 4s:ni ios7 ja nyt kun otan kuvia kameralla, osa niistä näkyy mustina albumeissa,, mikä neuvoksi? onko muille käynyt näin?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu