joo tää kuulostaa naurettavalta

Niin onks Se tykkäämist jos poika tuijjottaa myö ja jos istutaa vastakkai luokas Se kattoo myö ja hymyilee samalla Se liikuttaa pöydän allaan jalkansa sulkee et Se osuu mun jalkaan.
293
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Ei siis sulkee siis siirtää

Äänestä

ei välttämättä, se voi vaan olla pojan mielest hauskaa ärsyttää, tai haluu huomiota

Äänestä

Kommentoi aloitusta


7 luokkalainen kirjoitti:

Niin onks Se tykkäämist jos poika tuijjottaa myö ja jos istutaa vastakkai luokas Se kattoo myö ja hymyilee samalla Se liikuttaa pöydän allaan jalkansa sulkee et Se osuu mun jalkaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu