Voisko modetaattori poistaa tän ns. Sinde kirjoittelijan täältä kokonaan pois. Tukkii Sinde jutut koko palstan. Näissä Sinde jutuissa ei ole mitään palstan aiheeseen liittyvää. Jutuissa ei ole päätä eikä häntää. Joku mielenvikainen kirjoittelija.
Modetaattori huomio!
5
215
Vastaukset
- poistatus toimii
Poistatustalkoilla se häipyy. Ei kun kaikki poistattamaan Sinde-juttuja.
Anteeksi nyt vain esimerkkini, mutta jollakin sellaisella "Peppuseksi" palstallakin on moderaattori, mutta tällä palstalla ei, vaikka täällä keskustellaan "vähän" vakavammista asioista.
Ja minun mielestäni moderaattorin puuttuminen kertoo siitä yleisesti vallitsevasta asenteesta seksuaalirikoksia ja niiden uhreja kohtaan.- Samaa mieltä
Yhdyn mainitsemiinne. Lähinnä Sinden viestejä olen poistattamassa, joten samalla asialla. Sinde kirjoittaa myös Yleistä mielenterveydestä -palstalla häiritsevästi, ja samoin Porin palstalla on vieraillut seksikirjoituksillaan.
Yleistä mielenterveydestä-palstan keskustelujen mukaan Sinde on nainen Kokkolan seudulta. Sindellä on skitsofrenia. Hänen viestinsä pohjautuvat Freudin teorioiden yksittäisiin kohtiin.
Helpoin keino päästä hänen viesteistä on "ilmoita asiaton viesti". - The_White_Man
Todellisuudessa Sinde on eräs runoilija Ahvenanmaalta, Eckerössä usein oleskeleepi.
- 15+7
Tämä sama mielenterveysongelmainen tekstipuppugeneraattori-häirikkö on sabotoinut eri Suomi24:n palstoja jo vuosia. Moderaattorit eivät näköjään edes seuraa näitä palstoja, kun eivät poista Sinden viestejä automaattisesti eivät välttämättä edes pyydettäessäkään.
Surullista, tässä nähdään avohoidon lopputulos.
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1662129
Ellen Jokikunnas paljasti somessa ison perheuutisen - Ralph-poika elämänmuutoksen edessä!
Ellen Jokikunnas ja Jari Rask sekä Ralph-poika ovat uuden edessä. Tsemppiä koko perheelle ja erityisesti Ralphille! Lu142042- 1021469
- 1201423
Evoluutioteoria on varmuudella väärin - monet tutkijat irtisaunoutuvat siitä
Tutkimuksissa on löytynyt paljon näyttöä siitä, ettei evoluutioteoria ole totta. Monet tutkijat kuitenkin vielä kannatta4581267- 751053
- 49891
- 50876
En enää koskaan äänestä vasemmistopuolueita
Olen lähes aina äänestänyt SDP:tä ja pari kertaa Vasemmistoliittoa, sillä olen aina uskonut, että vasemmisto on se, mikä226794Syntymän ja kuoleman aallot
Seuraavassa tekstissä kerrotaan, mitä välittömästi kuoleman jälkeen tapahtuu. Syntymän ja kuoleman aallot Seuraavassa355776