Viikko sitten oli ovulaatio ja harrastettiin mieheni kanssa seksiä parikin kertaa päivässä. Lauantai iltana mahassa tuntui viiltävä kipu se oli ihan kauheaa. Eilen ja tänään on ollut hassua kipua mahassa. Tänään tuli sellainen vihlova kipu kun kävin ulostamassa. Onnistikohan meitä tällä kertaa?
Vastaukset 10
- Toivoen ei
Ei oikeen onnistanut maailmaa kun sinä synnyit.
- mukavaayrittämistä
Toivottavasti! Nyt ei auta kuin odotella että pääsee testaamaan :) tsemppiä!
Itellä pitäis tänään alkaa menkat eli jos ei kuulu niin viikonloppuna testaan. Meillä tosin tuskin onnisti kun ovispäivät meni ohi kun oltiin sukulaisten luona :P - Ei ole hyväksi
harrastaa montaa kertaa päivässä, kun uusia siittiöitä ei ehdi muodostua tarpeeksi, jolloin raskauden mahdollisuudet vähenee todella huonoiksi.
- Monipuolinen pano
Niin mutta jos vetää joka toisen lastin perseeseen?
- Vihaan idiootteja!! :)
Monipuolinen pano kirjoitti:
Niin mutta jos vetää joka toisen lastin perseeseen?
Tämän palstan tyyppienkin on sama vetää joka lasti perseeseen, niin tuntuu miehestäkin vähän edes ja ei tule vahinkoa:) Paree kun viilette tulpan pilluun ja perseeseenkin ja vedätte kaksi komponentti liimalla kiinni.
- huh huh
Mitä sontaa puhutte
http://www.vau.fi/Yritamme-lasta/Raskaaksi-tulo-ja-seksi/Seksia-joka-paiva/
Siittä infoo asiasta mitään tietäville.- Silloin..
onkin parhaat määrät siittiöitä ja siittiöt on hyväkuntoisia, kun edellisestä siemensyöksystä on 1-2 vrk. Kaksi kertaa päivässä on liian usein. Miehellä jolla siittiöitä on keskimääräistä vähemmän, suositellaan seksiä joka toinen päivä, jotta raskauden mahdollisuudet on paremmat.
- Painakaa kakosta
Silloin.. kirjoitti:
onkin parhaat määrät siittiöitä ja siittiöt on hyväkuntoisia, kun edellisestä siemensyöksystä on 1-2 vrk. Kaksi kertaa päivässä on liian usein. Miehellä jolla siittiöitä on keskimääräistä vähemmän, suositellaan seksiä joka toinen päivä, jotta raskauden mahdollisuudet on paremmat.
ei siihen yhteiskunnan epäonnen tarvita kuin yksi siittiö.
- tarvitaan enemmän
Painakaa kakosta kirjoitti:
ei siihen yhteiskunnan epäonnen tarvita kuin yksi siittiö.
Ja teknisesti ottaen olet tässäkin väärässä. Siittiöt tarvitsevat joukkovoimaa päästäkseen perille munasolun luo, joten jos siittiöitä on spermassa kovin vähän, ei raskautumista kovin helposti pääse tapahtumaan. Sori vaan.
- jännitys
Voitte jonnekki muualle kirjotella tommosii turhuuksia.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Joko seuraava hallitus uskaltaa puuttua 7,5 viikon vuosilomiin
Onhan se törkeää eriarvoisuutta ja verovarojen törkeää tuhlausta.134742Kysymys
Pystyisitkö tutustuu kaverina tai alkaa parisuhteeseen skitsofreenikon kanssa? T.Skitosoaffektiivinen (parantunut) Ois197700Töysä otsikoissa
Töysässä takavarikoitu kaksi luvallista käsiasetta ammuskelun jälkeen!Näin media uutisoi!27641Kyllä mä tiedän et me kuulutaan yhteen ja se on tähtiin kirjoitettu!!
En vain halua satuttaa sua. Olen aivan perseestä epävakaan ja ADHD oireiluin vuoksi. Ja kun olisi aika "vapauttaa" ne su46634Metsamanin muru kissa kuollut
Nyt siellä surraan muru kissaa päivä tolkulla,vaikka muuten ei oo välittänyt mitenkään siitä,kun joka videolla vaan mars99634- 61619
- 42554
Mistäkö haaveilen
Tällä hetkellä. Siitä, että kohtaamme, vetovoima on jäljellä ja saisimme olla aivan kahden, ei tarvitsisi välittää mistä29531Tapailtaisko nainen
Meidän kotien puolessavälissä suunnilleen, vähä niinku salaa. Siinä on yks kiva paikka joka sopis hyvin. Mieheltä59525Kuinka hyvin kestäisit?
Oletko miettinyt, että mitä jos olisit pyöreä pullukka ja vielä ruma niin kestäisitkö vai masentuisitko?102520