Upea kohde reilulla miljoonalla!

Nyt on laatua tarjolla pikkurahalla:

http://asunnot.oikotie.fi/myytavat-asunnot/8074755
594
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Tuhnuille tiedoksi, että tuolla tontilla on arvoa pelkästään jo yli 900 000 euroa eli ei kannata hämmästellä pelkästään vanhaa keittiön kalustusta ja pyyntihintaa.
Asunnon arvo on tontissa !

Se joka tuollaisen ostaa, laittaa kaiken uusiksi viimeistä kattotuolia myöten. Remonttiin uppoaa tuon 1,1 miljoonan lisäksi noin 300 000 - 400 000 euroa eli puhutaan 1,5 miljoonan investoinnista.

Äänestä

Uskomaton sikala ja ruma ranta

Äänestä
  • Mutta suomen halutuimmalla paikalla. Noiden tonttien valmistus on lopetettu jo 60-70 luvuilla.

    Äänestä

kuka maksaa yli miljoonan nurmirinteestä

Äänestä

Upea paikka? Onko toi lato Kaivopuistossa vai Vuosaaren hienostoalueella?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Upea ilmestys! kirjoitti:

Nyt on laatua tarjolla pikkurahalla:

http://asunnot.oikotie.fi/myytavat-asunnot/8074755

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu