Hei!
Olen 15-vuotias tyttö Vantaalta. Etsin lastenhoitotöitä pääkaupunkiseudulta. Olen luonteeltani ahkera, oma-aloitteinen, ilonen, huolehtiva, vastuullinen, luotettava ja ehdottomasti lapsirakas. Tulen toimeen kaikkienikäisten kanssa toimeen. Tykkään olla lasten kanssa, joten keksin hyvin lapsille puuhaa.
Voin työskennellä Vantaalla, Helsingissä ja Espoossa.
Minulta sujuu siis pienten vauvojen hoitaminen (n.9kk), kuin myös reippaitten eskarilaisten perään katsominen. Minulla on kokemusta melkein 2 vuotta, ja olen opiskelujen ohella ollut avuksi perhetuttaville ja olen pärjännyt hyvin.
Tuntipalkaksi olen yleensä saanut 8e/h, mutta se riippuu että mihin aikaan ja montako lasta on hoidettavana.
Kysykää rohkeasti lisää!
Barbara
[email protected]
Lastenvahti Vantaalta!
barbaraopp
1
180
Vastaukset
- hotmail.com.
Pumpattava barbara osta nukke ja imetä sitä!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 2002881
Kysymys muille miehille
Onko teille varattu nainen ongelma? Mikään muu naisessa ei töki kun se että hän on varattu. Kamppailen houkutuksen kanss632660Kohta katson sun kuvaasi
ja päästän ajatukseni liitämään. Jo kuvasi näkeminen rauhoittaa, ja pistää hyrräämään vähän muutakin. Ihanan kaunista sa222021- 681683
- 1431473
Ahneus iski Fazeriin, suklaalevy kutistuu 180 grammaan
Kun mikään ei riitä. Shrinkflaatio. Mitä isot (Marabou) edellä, sitä pienet (Fazer) perässä. Pienikin voi siis olla a1711404Minkä asian haluaisit muuttaa kaivatussasi?
Mikä kaivattusi luonteessa tai ulkonäössä ärsyttää sua?1111385- 901304
Jos kaivattusi on perääntynyt lähestyessäsi
jossain tilanteessa, ymmärrätkö miksi hän saattoi tehdä sen?1171304Martinan bisnekset rajusti tappiolla
Seiska 28.7: nousukiito katkesi, yritykset C-luokkaa.2281138