Välttäkää Suomen kartocenteriä!!!

Teetimme kattoremonttia ja työn jälki oli täyttä potaskaa.Viesteihin ei vastattu eikä soittopyyntöihin.Myös työnjohtajan ja myyjän käytös todella ala-arvoista.Joten ei todellakaan voi suositella ko.firmaa
191
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Välttäkää myös Remonia!
Työn jälki huonoa, aikataulu venyi, käytti kokematonta työporukkaa, ei informoinut aliurakoitsijaa, miten pitää tehdä, uhkasi asiakasta raastuvalla jne.Isoja laskuja lähetettin, mutta ei osattu eritellä työn osuutta verotusta varten, se saatiin vasta erikseen pyytämällä. Mutta asiakkaalle annettiin 100 euron hyvitys kivusta ja särystä!
En todellakaan suosittele Remonia kenellekään!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tympääntynyt kirjoitti:

Teetimme kattoremonttia ja työn jälki oli täyttä potaskaa.Viesteihin ei vastattu eikä soittopyyntöihin.Myös työnjohtajan ja myyjän käytös todella ala-arvoista.Joten ei todellakaan voi suositella ko.firmaa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu