Svengaava bilebändi Mr. Wife (Helsinki, Turku, Tampere...)

Mr. Wife

Nuorista ammattimuusikoista koostuvalla suositulla Mr. Wife -bändillä on vielä tilaa talven ja myös ensi kesän keikkakalenterissa! Soitamme häät, syntymäpäivät ja yritystilaisuudet ammattitaidolla. Tsekkaa lisätietoja ja kuuntele musanäytteemme nettisivuillamme ja pyydä tarjous!

www.mrwife.net

4

213

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Mr. Wife

      Mr. Wifen keikkakalenterissa vielä vapaita lauantaipäiviä kesällä 2014. Pyydä tarjous ja varaa omasi!

      www.mrwife.net

      • Mr. Wife

        Mr. Wifella vielä seuraavat kesälauantait vapaana 2014:

        14.6.
        28.6.
        19.7.
        2.8.

        www.mrwife.net


    • Mr. Wife

      Mr. Wifen keikkakalenterissa vapaita lauantaipäiviä löytyy 20.9.2014 lähtien, syksyn ja talven juhliin bändi kannattaa varata viimeistään nyt! Kesä 2014 on jo buukattu lauantaiden osalta, muita päiviä on toki vapaana.

    • maestrooo

      Lisää laadukkaita bändejä edulliseen rock'n'roll hintaan löydät
      www.haabandi.fi
      www.haabandi.net

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. IL - Patteriauto syttyi parkkihallissa Tampereella - 50 autoa LUNASTUKSEEN!

      "Palon aikaan parkkihallissa oli 90 autoa, joista noin 50 tuhoutui palossa korjauskelvottomiksi. Lisäksi palo vaurioitti
      Maailman menoa
      240
      45231
    2. Polttomoottoriauto tulessa parkkihallissa Tampereella

      Pystyy näkemättä jo sanomaan, koska sähköautoissa ei ole palavia nesteitä lainkaan. Ihme ettei polttomoottoriautoja ole
      Maailman menoa
      123
      25986
    3. SDP palauttaa Suomen kansalle kulta-ajat

      Hyvinvointivalto on pääosin SDP:n ja osin myös Maalaisliiton rakentama. Hyvinvointivaltion ylläpito edellyttää oikeude
      Maailman menoa
      324
      15673
    4. Kristillisistä Siionisteista asiallista tietoa Hesarissa.

      KD ja Persut ovat kaiken takana avoimesti!
      Maailman menoa
      30
      10823
    5. Persut JYTKYTTÄÄ ylös, ohi kepun! +2,1 %

      Persut palasi kolmen suurimman joukkoon ja on matkalla kohti kevään 2027 eduskuntavaalivoittoa. Sosialistit ovat syöksy
      Maailman menoa
      169
      10802
    6. Älkää vassarit kuvitelko, että Marinin kulta-ajat palaavat

      Vaikka demarit voittaisivat seuraavat vaalit, se ei palauta Marinin taskut-täyteen-kelasta-aikaa takaisin, ei voi eikä h
      Maailman menoa
      122
      9707
    7. Sanna Marin saa ylistystä Hillary Clintonilta

      Jos joku ei tiedä kuka tämä rouva Hillary Clinton on, niin kerrottakoon "fun fact", eli hän on se keneltä Donald Trump
      Maailman menoa
      36
      9641
    8. Ja jälleen uusi latauksessa olleen sähköauton palo! Nyt Keravan Prisman parkkihallissa.

      IS 3.10.2025 Latauksessa ollut sähköauto syttyi yöllä tuleen Keravan Prisman parkkihallissa, Keski-Uudenmaan pelastusla
      Maailman menoa
      85
      8478
    9. 242
      6824
    10. Gallup, PS:lle JÄRISYTTÄVÄ nousu, SDP suurin laskija

      https://yle.fi/a/74-20186114 PS kovaa vauhtia nousemassa ennen 2027 vaaleja suurimmaksi puolueeksi. Nyt mennään jo etua
      Maailman menoa
      222
      6489
    Aihe