Hienosti toimii Windows 8.1!

Eipä toiminut enää mokkula ja BSoD tullut vasta kolme kertaa parin tunnin aikana ja muutaman tiedostonkin onnistunut tuhoamaan.
290
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Ihan normaalia windowsin toimintaa, joten oliko tuota pakko ilmoittaa kaikille?

Äänestä

Näitkö uudistuneen ilmeen, kun uusi windowsisi tilttasi?
Aivan ihanaa, siis niin ihanaa kun meillä on nyt bsodissa :(. Tuntuu nyt jotenkin erillaisen kivalta saada Bsod, kun siinä on hymiökin mukana... :(

Äänestä

Kommentoi aloitusta


windows tuhoo kirjoitti:

Eipä toiminut enää mokkula ja BSoD tullut vasta kolme kertaa parin tunnin aikana ja muutaman tiedostonkin onnistunut tuhoamaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu