teamcutters

Onko tääl ketää muita jotka viiltelee itteesä haluisin tietää et mikä teijät johattaa siihen koska itse viiltely on kuulunut mun elämään 4vuotta ja syinä siihen on lukuisan monii asioita joten jos kuulut tähä grouppii nii kerro jtn ?
250
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

no tere... mäkin viiltelen ja syinä siinä paska maailma ja paskat ihmiset. PEACE LOVE AND FML!

Äänestä
  • Viiltely on järjetöntä ja useimmiten huomionkerjäystä. Ongelmanne eivät valu veren mukana pois. Sen sijaan tulee uusi ongelma, elinikäiset arvet

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


fucklife kirjoitti:

Onko tääl ketää muita jotka viiltelee itteesä haluisin tietää et mikä teijät johattaa siihen koska itse viiltely on kuulunut mun elämään 4vuotta ja syinä siihen on lukuisan monii asioita joten jos kuulut tähä grouppii nii kerro jtn ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu