kaikki auttaa!!

Minä olen ihastunut yhteen poikaan koulustani. Poika on varattu, mutta silti puhuu minulle. Joka päivä. Kun olen keskikses (kaupungilla) ei poika yritä lähestyä mua, mutta kysyy silti aina et: tuutko keskikseen?, lähettelee söpöjä hymiöitä kms.

Onko tässä kyse vain kaveruudesta? :)
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

No jos se poika on varattu niin luulis että on kyse kaveruudesta.

Äänestä

joo, nii itekkin ajattelin mut sil on ollu täs pienen ajan sisällä parin tytön kans sutinaa, mut ei niistä mitää tullu. Kun me tavattiin ekan kerra ja se alkas puhuun mulle, nii pian sen jälkeen se oli eronnu tytöstänsä (en sillon tienny et se on varattu). JOS poika jätti tytön mun takia, niin miten mä voin luottaa siihen et se ei tekis samaa mulle.. :( mut sulti, mä tykkään siitä ihan helvetisti.. :/

Äänestä

Kommentoi aloitusta


iloveyoumybadboy kirjoitti:

Minä olen ihastunut yhteen poikaan koulustani. Poika on varattu, mutta silti puhuu minulle. Joka päivä. Kun olen keskikses (kaupungilla) ei poika yritä lähestyä mua, mutta kysyy silti aina et: tuutko keskikseen?, lähettelee söpöjä hymiöitä kms.

Onko tässä kyse vain kaveruudesta? :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu