jostain syystä suurin osa skyrimin pelaajista on vitun nuubeja esim. luulen että vain harva suomalainen on tappanut miraakin, alduinin tai karstaagin. tai edes tietää mistä saa Nightingale, deathbrand, ancient srhouded tai blackguard armorit tai daedric artifacteja.
nuubit
curse never dying
4
241
Vastaukset
- En ymmärrä
Ja tämä ahdistaa sinua koska...?
- huono.
huono.
- Mavys
No jo on ongelmat ihmisillä nykyään kun stressaa mitä muut tekevät omalla vapaa ajallaan yksinpelissä.
- ari_zwag
Pakko myöntää, että pakkasherra Karstaag kaatu ekan kerran mulla vasta n. 5 min sitten. Se kun on näitä piilotehtäviä...
Oli sikäli pieni pettymys, että herätettyäni ukon hyppäsin luotettavan Arvakin selkään ja karautin läheisen kinoksen laelle, josta sitten jousella napsin kaveria munille. Paistoaika n. 3 min.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka vie Suomen kohta ykköseksi työttömyyskisassa
Espanja: 10,5 % Suomi: 10,3 % Ruotsi: 9,3 % Kisa on tiukkaa, mutta Riikalla hyvä draivi päällä. Vasemmistolaisen päämin1552904Miten juhlitte ensi lauantaina?
Se on kalenteriin merkitty juhlapäiväksi, niin sitä kai kuuluu juhlia.2822581Suomen veroaste 5 %-yks liian matala
Palauttamalla kokonaisveroaste 1990-luvun tasolle saadaan hyvinvointivaltion palvelut rahoitettua ilman velan ottoa.581718Kolme neljästä suomalaisesta kannattaa miljonääriveroa
Kertoo vasemmistoliiton teettämä kysely. Veron ulkopuolelle jätettäisiin asunto. "Puolet vastaajista oli sitä mieltä, e371609Kumpaan rahat, mummojen vaippoihin vai Nalle WahIroosille?
JOS siis sinä saisit päättää?381520- 1221246
- 1081173
Ryöstö Punkaharjulla
Punkaharjun k-market ryöstetty tänään keskellä päivää, ketä lie asialla? Poliiseja ainakin pörrää ympäriisee141124Uudestisyntyminen ei tapahdu kasteessa
Tässä Apostolien tekojen kohdassa näemme, että Filippus julisti hoviherralle ensin evankeliumia ja kuulusteli sitten tar2041063Evoluutioon ja alkuräjähdykseen uskominen vaatii todella vahvaa uskoa
Että tyhjästä syntyi ja kehittyi kaikki se mitä näemme ympärillämme.3371018