matka seuraa lontooseen..

hei olen lähdössä lontoosee ensiviikolla olisiko kukaan löhdössä myös käyn joko päiväreissun tai olen siellä viikonlopun:)
4241
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Hei ! Olisin kiinnostunut Lontooseen lähdöstä. Itse ajattelin ottaa just liput ens viikolla ja lähtö olisi ke tai to. Minkä ikäinen olet ja laittaisitko sähköpostin, että saisin ottaa yhteyden kunnolla.

Äänestä
  • en päässytkään lähtemään se siirty mutta nyt tarkoitus lähteä joko 29päivä marraskuussa ja olla lontoossa ainakin viikonloppu tai sitten lähtö 13päivä joulukuuta

    Äänestä

oletko saanu seuraa ; paljonko maksaa

Äänestä
  • hei nytten 29päivä marraskuuta on suora lento lontooseen 250e ei kallis:) kävitkö jo lontoossa?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


marika8338 kirjoitti:

hei olen lähdössä lontoosee ensiviikolla olisiko kukaan löhdössä myös käyn joko päiväreissun tai olen siellä viikonlopun:)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu