Olen ollut Saunalahteen tosi tyytyväinen, mutta nyt päättyy taas tämän liittymän halpa hinta, joten vaihdan toiseen. Tämä uusikin on tarjous taas vuodeksi, tarjous on voimassa tän kuun loppuun. Sitä kysyn, että riittääkö tarjouksen saamiseen se, että tilaan liittymän vaihdon ennen kuun loppua? Onko sillä väliä, milloin se astuu voimaan?
liittymätyypin vaihto
3
540
Vastaukset
Liittymätyypin vaihto kannattaa tässä tapauksessa tilata tapahtuvaksi kuun loppuun. Voi sen toki aiemminkin tehdä, siinä sitten vain on yksi lasku vähän sekavan näköinen kun laskutetaan vain osa kuukaudesta vanhaa liittymätyyppiä ja osa kuukaudesta uutta.
Mikko / Saunalahden Palstatiimi
http://palsta.saunalahti.fi- Tympääntynyt saunala
Minua on Saunalahti huijannut ja satojen eurojen edestä laskuttanut laskuja. Minulle sanottiin että entinen liittymäni ollut aktivoiva josta tullut tekstiviestejä ja puheluita, vaikka minulla ei ole ollut koko liittymä käytössäkään.
Tympääntynyt saunala kirjoitti:
Minua on Saunalahti huijannut ja satojen eurojen edestä laskuttanut laskuja. Minulle sanottiin että entinen liittymäni ollut aktivoiva josta tullut tekstiviestejä ja puheluita, vaikka minulla ei ole ollut koko liittymä käytössäkään.
Selvitetään laskuasiasi loppuun Palstalla, jossa sinulla onkin jo keskusteluyhteys asiakaspalveluumme olemassa :)
Noora / Saunalahden Palstatiimi
http://palsta.saunalahti.fi
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Miten suomalaiset miehet
On usein niin aikaansaamattomia? Odottavat prinsessapalvelua. Odottavat, että nainen tekee aloitteen, että nainen pyytää1751550Eräs läheinen sanoi
Että mies kyllä ottaa aina itse yhteyttä, jos on kiinnostunut. Oli tilanne mikä hyvänsä. Kuulemma kuvittelin koko jutun.561235puukkotappelu-keskella-tieta
https://www.paivanlehti.fi/puukkotappelu-keskella-tieta-kohta-toinen-miehista-makasi-elottomana-maassa/ Poliisi sai klo131211- 511101
Missä Martina miehineen?
Onko tämä v. 2009 Turhin julkkis unohdettu nyt vallan? Mistä nyt tulee rahaa, kun ketään ei kiinnosta? Tähänkö päättyi M1931074- 61972
- 51752
Skandaali on persujen vaaliromahdus, ei jonkun metsän kaataminen
Huvittaa kuinka persut yrittävät saada heidän omasta skandaalistaan huomion aivan toisaalle. Persut ovat huonoja häviäm252737Miten pääsisin vielä tutustumaan sinuun?
Tekisi mieli etsiä sinut facebookista ja laittaa viestiä, se vaan olisi vähän noloa mutta silti haluaisin kokeilla. Siel33730- 37712