Vihaan isäpuolta

Olen 13 v tyttö ja vihaan isäpuolta, haluan hänet pois elämästäni, joten hiivin yöllä vessaan hänen jälkeensä ja tyhjensin roskista kondomin sisääni. Nyt alkaa vatsa näkymään siitä on jo viisi kuukautta.Valitettavasti äidille tulee surua mutta lähteepä äijä lusimaan.
2122
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

ja mitähän mahdat tehdä vauvan kanssa.

Äänestä

Kersasta tulee varmaan tosi helmi, ettei ihan nobelin voittaja. Tollasille ritsapilluille on ihan oikein että kunta ottaa heti kersat pois.
Oisit hakannu päätäs seinään ja valittanu sossuille että isäpuali hakkaa.
Nyssä pilaat sitten mahdollisesti yhen ketrsankin elämän.
Mutta muistakaa että AINA pitää saada mitä haluaa....

Äänestä

Kommentoi aloitusta


miaska kirjoitti:

Olen 13 v tyttö ja vihaan isäpuolta, haluan hänet pois elämästäni, joten hiivin yöllä vessaan hänen jälkeensä ja tyhjensin roskista kondomin sisääni. Nyt alkaa vatsa näkymään siitä on jo viisi kuukautta.Valitettavasti äidille tulee surua mutta lähteepä äijä lusimaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu